AKCIA 3ks Lipozomálny vitamín C

Neohodnotené

Lipozomálny vitamín C sa vyznačuje výbornou vstrebateľnosťou.

€36 €30 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (1 ks)
Kód: 3208
AKCIA 3ks Lipozomálny vitamín C
Neohodnotené
3x lipozomalny vitamin c 1
Akcia

Podrobný popis

Lipozomálny vitamín C sa vyznačuje výbornou vstrebateľnosťou.

Lipozómy majú významnú výhodu v tom, že dokážu chrániť svoj obsah pred tráviacimi enzýmami a žalúdočnou kyselinou počas cesty tráviacim traktom. To znamená, že aktívne zložky, ako sú vitamíny, minerály a iné živiny, ktoré sú obsiahnuté v lipozómoch, môžu byť zachované v ich neporušenej forme, až kým sa nedostanú do čriev. V črevách sa lipozómy rozpadnú, uvoľnia svoj obsah a táto uvoľnená forma živín môže byť ľahšie absorbovaná organizmom. To umožňuje lepšie vstrebávanie týchto živín a zvyšuje ich biologickú dostupnosť pre telo. 

Zloženie: Lipozomálna zmes vitamín C (kyselina L-askorbová) a slnečnicový lecitín, plnivo akáciová vláknina, kapsula: hydroxypropylmetylcelulóza.

Pôvod základnej zložky: EU

Odporúčané dávkovanie: 2 kapsule denne zapiť dostatočným množstvom vody.

Upozornenie: Nádobku uchovávajte uzatvorenú, mimo dosahu malých detí. Tehotné a dojčiace ženy môžu užívať produkt po konzultácii s lekárom. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Skladujte v uzatvorenej nádobe, v suchu, pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Obsah balenia: 60 kapsúl

Množstvo účinných látok 2 kapsule *RVH
Lipozomálna zmes 1000 mg --
z toho vitamín C 640 mg 800 %

*RVH – Referenčná výživová hodnota