O nás

Vitajte v internetovom obchode Ajurveda-shop.eu!

Veľmi nás teší, že vám môžeme ponúknuť vysokokvalitné ajurvédske a prírodné produkty. Nie sme v tejto oblasti žiadni nováčikovia. Venujeme sa dovozu a certifikácii a následnému predaju výživových doplnkov už viac ako 10 rokov. Zameriavame sa na bylinné prípravky Organic India a Ecce Vita, ajurvédske čaje, kávy a koreniny. V našej ponuke nájdete aj kvalitnú a stáročiami overenú ajurvédsku kozmetiku, ktorá je vhodná aj pre veľmi citlivú či problematickú pleť. Takmer všetky naše produkty sú v garantovanej bio kvalite. Takýto úvod ste si mohli prečítať na stránke spoločnosti Viera Kosíková- SANMAR, www.ajurveda-shop.eu, ktorú roky prevádzkovala moja mamina.

 

Ajur2

O Ajurvéde a jej úžasných princípoch som počúvala doma veľmi často a samozrejme som ich aplikovala na sebe a teraz už aj na členoch mojej rodiny. Tak mi bolo jasné, že keď táto spoločnosť raz ukončí svoju činnosť, určite nájde pokračovateľa a to vo mne, čiže v spoločnosti AYURNATUR. Veď predsa treba naplniť príslovie „Jablko nepadá ďaleko od stromu“ 😊
Verím, že keď si pozriete náš e-shop, zistíte, že v ňom nájdete nielen produkty, na ktoré ste boli zvyknutí, ale podstatne rozšírený sortiment.

Ponuka našich výrobkov

Prevažná väčšina našich bylinných prípravkov v kapsuliach a vo forme čajov sú organického pôvodu, testované medzinárodnými organizáciami vydávajúcimi atesty o najvyššej kvalite aj certifikované laboratóriu SR. Schémy certifikácie výrobkov dokazujú, že naše výrobky zodpovedajú kľúčovým indikátorom kvality.

Ajur3


Okrem ajurvédskych bylín, sme sa rozhodli zaradiť do ponuky aj rokmi osvedčené produkty ruskej prírodnej medicíny, tradičnej čínskej medicíny, mykoterapie, liečivé maste, kozmetické oleje, krémy, produkty zubnej hygieny a veľa ďalších.