Veľkoobchod

Veľkoobchod s produktmi Organic India a Ecce Vita!

 

 


Nie sme len obyčajní predajcovia, ale ajurvédou a zdravým životným štýlom sa skutočne zaoberáme aj v bežnom živote. Sme distribútormi ajurvédskych bylinných prípravkov a ďalších produktov (napr. kozmetiky, kníh a pod.) renomovaných značiek Organic India a Ecce Vita na Slovensku. Je nám potešením ponúknuť Vám touto cestou spoluprácu v oblasti dovozu a distribúcie vysokokvalitných a certifikovaných prírodných výrobkov od známych výrobcov, ktorí sa špecializujú na prírodnú, prípadne priamo na ajurvédsku medicínu.

 Na Slovensko dovážame tieto výrobky už niekoľko rokov, pričom samozrejmosťou je ich certifikácia na Úrade verejného zdravotníctva SR ako doplnkov výživy. Veľkoobchod je určený pre obchodníkov, prevádzkovateľov eshopov a kamenných obchodov so zdravou výživou či lekárne.

Ajur7

Náš sortiment je naozaj pestrý, pričom prevažná väčšina je v bio kvalite. Vybrať si môžete z bylinných prípravkov, ajurvédskych čajov a káv, ajurvédskej kozmetiky, no a samozrejmosťou je aj možnosť sprostredkovať vzdelávanie sa v oblasti prírodnej medicíny a to prostredníctvom kníh a DVD.Ajur8

V prípade záujmu o spoluprácu, nás neváhajte kontaktovať na tel +421 911 070 696, prípadne ešte vhodnejšie to bude emailom na našej emailovej adrese: velkoobchod@ayurnatur.sk. VO cenník vám následne zašleme na vyžiadanie.

Tešíme na spoluprácu a prajeme všetko dobré!