AKCIA 3x Lactoferin 180 kapsúl

Neohodnotené

Lactoferin z kvalitnej suroviny s viac ako 95% laktoferínu.

€75 €62,50 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (1 ks)
Kód: 3434
AKCIA 3x Lactoferin 180 kapsúl
Neohodnotené
lactoferin 1
Akcia

Podrobný popis

LACTOFERIN pure môže byť skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú rýchle a účinné riešenie na zvládnutie ochorenia. Môže pomôcť organizmu brániť sa proti patogénom, ako sú vírusy, baktérie a plesne, počas akútnej infekcie. Lactoferin pure môže byť užitočný na posilnenie imunity a je dobré ho mať doma ako prvú pomoc v prípade ochorenia.

Čistota je dôležitá

Náš produkt obsahuje laktoferín najvyššej kvality, ktorý je očistený od lipopolysacharidov (LPS). LPS sú odumreté časti baktérií. Prítomnosť LPS by mohla znížiť účinnosť laktoferínu. Keď sa LPS dostane do ľudského tela, môže spôsobiť nadmernú imunitnú reakciu alebo spustiť zápal. Preto je veľmi dôležité, aby bol laktoferínový prípravok v čo najčistejšej kvalite.

Ako sa zbaviť odumretých častí baktérií (LPS) a ukončiť zápal?

Lactoferín pomáha pohlcovať LPS (ako špongia) a odstraňovať z tela von. Lactoferín tým, že pohlcuje LPS, pomáha ukončiť zápal a podporuje hojenie. Preto je dôležité užívať Lactoferín aj pri antibiotickej liečbe. Počas liečby antibiotikami vzniká v tele veľké množstvo odumretých baktérií, ktoré je potrebné dostať preč. V opačnom prípade môžu spôsobiť tzv. sekundárny zápal. Lactoferín je veľmi prospešný aj pri poruchách črevnej mikroflóry.

LACTOFERIN pure obsahuje 200 mg prírodného laktoferínu v každej kapsule.
LACTOFERIN pure je kvalitný doplnok stravy pre širokú cieľovú skupinu, je neutrálny a bezpečný aj pre deti.

Zloženie: Laktoferín, akáciová vláknina, Kapsula: hydroxypropylmetylcelulóza.

Pôvod základnej zložky: EU

Upozornenie: Doplnky výživy neslúžia ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Neprekračujte denné odporúčané dávkovanie. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Užívanie prípravku počas tehotenstva a dojčenia je nutné vopred konzultovať s lekárom.

Skladujte v uzatvorenej nádobe, v suchu, pri teplote do 25° C, chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Bez lepku, bez farbív.

Odporúčané dávkovanie: 2 kapsuly denne zapiť dostatočným množstvom vody.

Množstvo účinných látok 2 kapsule *RVH
Laktoferín 400 mg -

*RVH - referenčná výživová hodnota