AKCIA Dobré cukry + Nutri absorb

Neohodnotené

Mimoriadne prospešné pre vaše telo

€22 €18,33 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (1 ks)
Kód: 3166
AKCIA Dobré cukry + Nutri absorb
Neohodnotené
dobre cukry nutriabsorb akcia bez ceny
Akcia

Podrobný popis

Dobré cukry obsahujú dva cukry, ktoré sú mimoriadne prospešné pre vaše telo - galaktózu a tagatózu.

Galaktóza je jednoduchý cukor, ktorý vstupuje do buniek nezávisle od inzulínu. Je vhodný pre ľudí trpiacich obezitou a cukrovkou. Galaktóza je cenným zdrojom energie pre nervové bunky, podporuje koncentráciu a pamäť. Okrem toho hrá dôležitú úlohu v raste a funkcii nervových buniek. Je šetrná k zubom a môže pomôcť chrániť zdravie vašich zubov. Je dobre tolerovaná aj u ľudí s intoleranciou laktózy a intoleranciou fruktózy.

Tagatóza nie je len sladká, ale tiež prispieva k detoxikácii a posilňuje vašu črevnú mikroflóru. Až 80 % tagatózy zostáva v čreve a má prebiotický účinok, čo podporuje rast prospešných baktérií v čreve. Tagatóza má aj protizápalové účinky, bráni alergiám a je vhodná pri liečbe deravého čreva a rakoviny hrubého čreva. Pomáha udržať zuby zdravé a chránené pred škodlivými kyselinami.

Dobré cukry majú mnohostranné využitie vo Vašej kuchyni: ochutenie dezertov, kaše, zmrzlín, do nápojov a pod.

Unikátne zloženie obsahuje cukry tagatózu, galaktózu, aj zmes oligosacharidov. Naše Dobré cukry neobsahujú
fruktózu, preto sú vhodnou alternatívou k sirupu z agáve alebo javorovému sirupu.

Zloženie: Demineralizovaná voda, D-tagatóza, D-galaktóza, rastlinný glycerín, galaktooligosacharidy

Neobsahuje arómy, farbivá, fruktózu.

Upozornenie: Pri prvom užití môže mať mierne laxatívny účinok, preto začnite s menšou dávkou. Neužívajte počas tehotenstva a pri galaktozémii. Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Nie je vhodné na tepelnú úpravu.

Skladovanie: Skladujte v suchu pri teplote 10 - 25 °C. Chráňte pred vlhkom, mrazom a priamym slnečným svetlom. Po otvorení skladujte v chladničke pri teplote 5 - 10 °C.