Flavochino 450g

Neohodnotené

Zdravé kakao s kakaovými flavonoidmi pre pružné cievy a krvný obeh, s horčíkom a draslíkom, s cholínom a s vysokým obsahom vlákniny.

Položka bola vypredaná…
€22,50 €18,75 bez DPH
Dostupnosť: Na dotaz
Kód: 916
Flavochino 450g
Neohodnotené

Podrobný popis

Zdravá forma instatného kakaa

- s biologicky aktívnymi kakaovými flavonoidy pre pružné cievy a krvný obeh - s horčíkom a draslíkom pre zdravý nervový systém - s cholínom z lecitínu na podporu metabolizmu tukov a lepšiu funkciu pečene - vysoký obsah vlákniny a bielkovín

Mimoriadne šetrné spracovanie kakaa v Flavochine zachováva cenné kakaové flavanoly, ktoré podporujú zdravý kardiovaskulárny systém. Denná dávka jednej porcie Flavochino dodáva cca. 200 mg kakaových flavonoidov, ktoré pomáhajú zachovať pružnosť ciev a tým aj zdravý prietok krvi. Draslík a horčík prispievajú k normálnej funkcii nervového systému. Lecitín obsiahnutý v dvoch porciách Flavochina poskytuje dostatok cholínu (cca. 84 mg) na podporu zdravého metabolizmu tukov ako aj na zachovanie normálnej funkcie pečene.

Flavochino obsahuje sladidlo xylitol, známe ako brezový cukor. Xylitol dodáva menej kalórií ako cukor.

Až 98% flavonoidov sa stráca pri bežnom spracovaní kakaa. Obsah kakaových flavonoidov v kakaovom produkte je rozhodujúci pre jeho účinky na zdravie. Podiel flavonoidov v kakaových bôboch sa môže značne líšiť a do značnej miery sa stráca pri intenzívnym procese spracovania (zahrievanie a alkalizácia). Východisková surovina a spôsob spracovania preto hrajú dôležitú úlohu pre podiel flavonoidov v kakaovom produktu. Flavochino obsahuje kakaový prášok, ktorý sa získava z vybraných kakaových bôbov s mimoriadne vysokým podielom flavonoidov. Mimoriadne šetrným spôsobom spracovania sa preto zachová vysoký podiel flavonoidov.

Zloženie: kakaový prášok odtučnený (53%), sladidlo xylitol (brezový cukor), sójový lecitín (9,5%), akáciová vláknina (rozpustná vláknina), uhličitan draselný, uhličitan horečnatý, škorica.

Výživové údaje                                         100g                                                            1 porcia# Energetická hodnota                    1288 kJ /314 kcal                                 438 kJ /106 kcal (5 %*) tuky                                                          12,7 g                                                         4,6 g (6,6 %*) z toho nasýtené mastné kyseliny          5,4 g                                                         1,3 g (6,3 %*) sacharidy                                                 40,7 g                                                         9,9 g (3,8 %*) z toho cukry                                              0,8 g                                                          3,9 g (4,3 %*) vláknina                                                   17,5 g                                                          3,4 g bielkoviny                                                12,3 g                                                         6,3 g (12,7 %*) soľ                                                             0,03 g                                                       0,15 g (2,6 %*) draslík                                                 1675 mg (84 %**)                                     389 mg (19 %**) vápnik                                                      84 mg (11 %**)                                     193 mg (24 %**) horčík                                                    620 mg (165 %**)                                    150 mg (40 %**) cholín                                                     280 mg                                                        42 mg kakaové flavonoidy                            1700 mg                                                      255 mg

# porcia: 15 g prášku + 150 ml sójového nápoja s vápnikom + 50 ml vody. * Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal) ** Referenčné množstvo pre denný príjem (NRV)

Odporúčané dávkovanie: Rozpustite 15 g Flavochina (3 plné lyžičky) v približne 50 ml horúcej vody (najlepšie s ručným speňovačom mlieka alebo to jednoducho dobre premiešajte), pridajte 150 ml teplého alebo studeného mandľového alebo iného rastlinného mlieka a všetko vymiešajte na penu. Vychutnajte si Flavochino ako osviežujúce frapé. Pri nadmernom užití môže mať laxatívne účinky.

Jedna porcia (15 g) Flavochina obsahuje 1092 mg celkových polyfenolov (ako ekvivalent katechínov), z toho 255 mg biologicky aktívne kakaových flavonoidov, ktoré pomáhajú zachovať pružnosť ciev a normálny prietok krvi.

Bez gluténu a laktózy, bez GMO, vhodné pre vegánov.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Udržujte mimo dosahu malých detí. Výživové doplnky neslúžia ako náhrada vyváženej a pestrej stravy. Dbajte na pestrú a vyváženú stravu.  Pred otvorením pretriasť.

Skladovanie: skladujte v suchu.

Obsah balenia: 450 g (30 porcií)

Krajina pôvodu: Nemecko

Výrobca: Dr. Jacob’s Medical GmbH

 


♥  Pri nákupe nad 50 Eur máte doručenie zadarmo.


♥ Ak potrebujete poradiť neváhajte a obráťte sa na nás: 0905 201 445 alebo emailom na poradenstvo@ayurnatur.sk


♥ Spokojnosť zákazníkov je pre nás prvoradá. Preto ponúkame len kvalitné produkty od overených dodávateľov.