Krimi Mukti Kapsuly

Neohodnotené
Ajurvédska zmes Krimi Mukti obsahuje 5 účinných bylín proti vnútorným parazitom. Používa sa tiež na podporu trávenia a redukovanie nadúvania.
€19,90 €16,58 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (1 ks)
Kód: 35051
Krimi Mukti Kapsuly
Neohodnotené

Podrobný popis

Krimi Mukti Planet Ayurveda

Krimi Mukti Kapsuly sa používajú na zbavenie sa vnútorných parazitov ako sú mrle či hlísty, proti nadúvaniu, na detoxikáciu organizmu, na obnovenie trávenia, pri anorexii. Ajurvédska zmes Krimi Mukti obsahuje 5 bylín (Afsanteen, Palash, Vidanga, Harad a Haridra), ktoré patria medzi byliny s najlepším protiparazitálnym účinkom na helmintózu - ochorenie spôsobené cudzopasnými červami (mrle, hlísty).

Vďaka svojmu antibakteriálnemu účinku nedovoľujú červom rozmnožovať sa v tráviacom trakte. Taktiež sú účinné pri bolestiach v oblasti brucha, pri nadúvaní a pri nedostatočnom trávení. Zmes Krimi Mukti sa tiež využíva na podporu liečby anorexie a pomáha eliminovať toxíny z tela, čím podporuje imunitu. Keďže podporuje správne trávenie, v ajurvéde sa využíva aj pri anémii a kožných ochoreniach.

Zloženie: 100% štandardizovaný extrakt

1 kapsula 500mg obsahuje: 150 mg štandardizovaného extraktu z rastliny Artemisia absinthium (Afsanteen, palina pravá), 100 mg štandardizovaného extraktu 5:1 zo semiačok rastliny Butea frondosa (Palaash), 100 mg štandardizovaného extraktu 10:1 z ovocia rastliny Embelia ribes (Vidang), 50 mg štandardizovaného extraktu 4:1 z ovocia rastliny Terminalia chebula (Haritaki), 100 mg štandardizovaného extraktu 10:1 z koreňa rastliny Curcuma longa (Haridra, Kurkumín).

Poťah kapsuly je z celulózy rastlinného pôvodu.

Kvalita: 100% prírodné kapsuly, plnené 100% prírodným vysoko účinným extraktom.

Balenie: 60 kapsúl á 500 mg (čistý extrakt, bez akýchkoľvek prídavných látok a plnív)

Dávkovanie: 1-2 kapsuly 1-2 x denne