Panchkola kapsuly

Neohodnotené
Ajurvédska zmes s účinnými bylinami na trávenia, očistu od toxínov a podporu chudnutia.
€19,90 €16,58 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (3 ks)
Kód: 35060
Panchkola kapsuly
Neohodnotené

Podrobný popis

Panchkola (Rovnováha piatich elementov v tráviacom systéme) Podporuje trávenie, pohyby čriev a vylučovanie tráviacich štiav. Podporuje správnu funkciu čriev a pôsobí proti nadúvaniu. Čistí telo od toxických usadenín, čistí jednotlivé kanály v tele. Má analgetické (proti bolesti), spazmolytické (kŕče uvoľňujúce) a karminatívne (zmierňujúce plynatosť) vlastnosti.

Ajurvédska zmes Panchkola je veľmi účinnou kombináciou bylín a korenín na podporu spomaleného trávenia (pocit, že potrava stojí v žalúdku), pri nedostatku chuti do jedla a pri nedostatočnom vstrebávaní živín. Táto zmes pomáha obnoviť funkciu čriev a podporuje trávenie. Eliminuje AMA toxíny v tele, ktoré sú kľúčovou príčinou mnohých závažných ochorení (podľa ajurvédy všetky autoimunitné ochorenia sú spôsobené nahromadením AMA toxínov v tele). Taktiež pomáha odstrániť tuk nahromadený vo vnútri tela, je teda užitočná pri problémoch s obezitou ako aj pri metabolických ťažkostiach. Navyše podporuje funkciu pečene, pankreasu a čriev a zlepšuje vylučovanie jednotlivých tráviacich štiav.

Zloženie: 100% štandardizovaný extrakt, 1 kapsula 500mg obsahuje: 100 mg štandardizovaného extraktu 4:1 z plodov rastliny Piper longum (PIPPALI), 100 mg štandardizovaného extraktu 4:1 z koreňa rastliny Piper longum (PIPPALI MOOL), 100 mg štandardizovaného extraktu 4:1 z plodov rastliny Piper retrofractum (CHAVYA), 100 mg štandardizovaného extraktu 5:1 z koreňa rastliny Plumbago zeylanica (CHITRAK), 100 mg štandardizovaného extraktu 6:1 z podzemku rastliny Zingiber officinale (SONTH). Poťah kapsuly je z celulózy rastlinného pôvodu.

Kvalita: 100% prírodné kapsuly, plnené 100% prírodným vysoko účinným extraktom. 

Balenie: 60 kapsúl á 500 mg (čistý extrakt, bez akýchkoľvek prídavných látok a plnív)

Dávkovanie: 1 kapsula 2 x denne