Šťastné bruško PROBIO 50g

Neohodnotené

Vláknina a probiotiká v jednom vhodné pre deti aj pri intoleranciách.

€21 €17,50 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (4 ks)
Kód: 2304
Šťastné bruško PROBIO 50g
Neohodnotené

Podrobný popis

Bakteriálne kultúry v produkte Šťastné bruško PROBIO prežívajú prechod cez žalúdok. Tento produkt je synbiotikum, nakoľko obsahuje prebiotickú vlákninu aj probiotické kultúry.

Probiotický prášok je takmer bez chuti a je možné ho rozpustiť takmer vo všetkých nápojoch alebo mliečnych výrobkoch, vďaka čomu je ľahké ho pripraviť deťom.

Neobsahuje lepok a laktózu, takže je vhodný aj pri intolerancii. Vhodný pre vegánov. Zloženie: inulín, ryžový škrob, obsiahnuté kultúry: Bifidobacterium infantis, Bifidobacterium lactis, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus reuteri, Streptococcus thermophilus Odporúčané dávkovanie: Pri prvom použití začnite s 1 zarovnanou odmerkou denne a do 2 týždňov zvýšte na denné množstvo 2 odmerky. Odporúčanú dávku užite ráno pred jedlom rozmiešanú v studenej alebo vlažnej vode.

Množstvo kultúr: 1 odmerka (0,75 g) . ....3 x 109 CFU 2 odmerky (1,5 g) . . . . 6 x 109 CFU

Odmerka je súčasťou balenia.

Upozornenie: Ak užívate súčasne antibiotiká, užite odporúčanú dávku až po 2 hodinách od užitia antibiotík. Neprekračujte denné odporúčané množstvo. Udržujte mimo dosahu malých detí. Doplnok výživy neslúži ako náhrada vyváženej a pestrej stravy!

Skladovanie: Skladujte v suchu pri teplote 8 až 23 °C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Výrobca: Medveď natural, SR