TocoProtect olej 250 ml Dr. Jacob´s

Neohodnotené

Pre správnu funkciu srdca a mozgu, na ochranu buniek a zraku.

Položka bola vypredaná…
–20 % €20 €16,67 bez DPH
Dostupnosť: Na dotaz
Kód: 929
TocoProtect olej 250 ml Dr. Jacob´s
Neohodnotené
1624 1 tocoprotect olej 250 ml dr jacob s
Výpredaj
–20 %

Podrobný popis

TocoProtect to je vysokokvalitná kombinácia extra panenského olivového oleja (prvé lisovanie za studena), tokoferolov a omega-3 mastných kyselín DHA a EPA, vhodné aj pre vegánov.

Podľa princípu stredomorskej stravy - pre optimálny príjem účinných látok (DHA a EPA v extra panenskom olivovom oleji). Obsahuje rastlinný vitamín E-komplex. Vhodné aj pre vegánov vďaka oleju z rias (Omega-3 mastné kyseliny sú získavané z rias).

Pre srdce, mozog a zrak Jedna dávka DHA + EPA vegan TocoProtect (5 ml) obsahuje až 250 mg DHA a EPA. Toto množstvo pri dennom príjme prispieva k normálnej funkcii srdca. 7,5 ml DHA + EPA vegan TocoProtect denne podporuje aj zachovanie normálneho zraku a normálnej funkcie mozgu.

Ochrana buniek pred oxidačným stresom 1 dávka (5 ml) DHA + EPA vegan TocoProtect obsahuje približne 90 mg prírodných tokoferolov (vitamín E). To zodpovedá v prepočte ekvivalentu 36 mg vitamínu E. Vitamín E má aktívnu úlohu pri ochrane buniek pred oxidačným stresom. Prirodzená synergia všetkých štyroch tokoferolov (nachádzajú sa tu tak ako v potravinách) s približne 50% gamma-tokoferolom robí tento produkt cenným doplnkom v porovnaní s inými doplnkami stravy, ktoré zvyčajne obsahujú len alfa-tokoferol.

Odporúčané dávkovanie: Denne 5-10 ml (1 až 2 čajové lyžičky) neriedené alebo pridať do šalátu. Neohrievajte!

Upozornenie: Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Potravinové doplnky neslúžia ako náhrada vyváženej, pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Po otvorení spotrebujte do 10 týždňov. Uchovávajte v chlade a tme.

Zloženie: Extra panenský olivový olej (88%), olej bohatý na DHA a EPA z mikrorias Schizochytrium sp. (10%), extrakty obsahujúce tokoferol (2%), citrusový olej.

Priemerná výživová hodnota v                  5ml*                                                    10ml*

Vitamín E                                         36 mg α-TE (300 %**)               72 mg α-TE (600 %**)
kyselina dokosahexaenová                     170 mg                                        340 mg
eikosapentaenová kyselina                       85 mg                                        170 mg

*5 ml = 1 dávka, 10 ml = 2 dávky (denná dávka)

Objem: 250 mg DHA a EPA na porciu (50 dávok)

Krajina pôvodu: Nemecko

Výrobca: Dr. Jacob’s Medical GmbH