Agneya (panc-7) Pankreas Churna 100g BIO

Neohodnotené

Zdravý pankreas a normálna hladina inzulínu

Položka bola vypredaná…
€19,90 €16,58 bez DPH
Dostupnosť: Na dotaz
Kód: 72011
Agneya (panc-7) Pankreas Churna 100g BIO
Neohodnotené

Podrobný popis

Agneya je ajurvédska bylinná zmes podporujúca normálnu funkciu pankreasu.

Pankreas je známy aj ako podžalúdková žľaza. Tvoria sa v ňom tráviace šťavy, ktoré putujú do čreva. Tieto tráviace šťavy obsahujú enzýmy, ktoré štiepia zložitejšie látky v prijatej potrave a uľahčujú ich spracovanie v ďalších častiach čreva. V pankrease sa tvoria aj dôležité hormóny, ktoré regulujú napríklad hladinu cukru v krvi. Najznámejším je inzulín, ktorý je životne dôležitý. V prípade poruchy tvorby inzulínu vzniká cukrovka (diabetes).

Kľúčové byliny: Tinospóra srdcolistá - Guduchi (Tinospora cordifolia)*, Amalaki (Emblica officinalis)*, Kurkuma (Curcuma longa)*, Sladké drievko - Yasthimadhu (Glycyrrhiza glabra)*, Gurmar (Gymnema slyvestre)* Obal kapsúl: Hydroxypropylmethylcelulóza *z kontrolovaného ekologického pestovania

Odporúčané dávkovanie: maximálne 2-6g (2g je jedna čajová lyžička) 2x denne s teplou vodou s medom minimálne 30 minút pred jedlom.

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy, ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uskladňovať mimo dosahu malých detí.

Obsah: 100g

Výrobca: Karinkada Ayurveda

Krajina pôvodu: India