NASJA ajurvédsky olej 30 ml

Neohodnotené

Jedinečný bylinný olej určený pre starostlivosť o nos, predovšetkým o prínosové dutiny, navodzuje pokojný spánok. 

Položka bola vypredaná…
€8,90 €7,42 bez DPH
Dostupnosť: Na dotaz
Kód: 385
NASJA ajurvédsky olej 30 ml
Neohodnotené
1537 1 nasja ajurvedsky olej 30 ml
Veľkoobchodná cena

Podrobný popis

Nasja olej je jedinečný bylinný olej určený pre starostlivosť o nos, predovšetkým o prínosové dutiny. Podľa ajurvédskej medicíny navodzuje pokojný spánok.

Pre správne dýchanie a zásobovanie tela kyslíkom je veľmi dôležité, aby bol práve nos čistý a priechodný. Vďaka ajurvédskemu oleju Nasja, ktorého základ tvorí sézamový olej, do ktorého je pridané pomerne veľké množstvo bylín, je možné dopomôcť práve k spriechodneniu nosa a k prečisteniu prínosových dutín.

Spôsob použitia: Aplikujte 3–5 kvapiek na vatový tampón a rozetrite pod a okolo nosa, najvhodnejšie pred spaním, prípadne ráno. Možné aplikovať aj 1 kvapku do nosa, prípadne do uší. Vzhľadom k tomu, že ide o pomerne silné bylinné extrakty neodporúča sa kvapky aplikovať priamo do nosa či do uší deťom mladším ako 3 roky. U nich je vhodnejšie len vonkajšie potieranie.

Upozornenie: Nevhodný počas tehotenstva!

Zloženie: Sesame oil, Eclipta Alba, Valeriana wallichii, Foeniculum vulgare, Leptadenia Reticulata, Pluchea lanceolata, Embelia ribes, Zingiber officinalis, Rubia cordifolia, Terminalia chebula, Terminalia bellerica, Emblica officinalis, Cyperus rotundus, Curcuma longa, Symplocos racemosa.

Obsah: 30 ml

Krajina pôvodu: India