Bylinný čaj Pankreas 50g

Neohodnotené

Podpora trávenia, kontrola hladiny cukru v krvi, zdravý pankreas, pečeň a žlčník.

€7,90 €6,58 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (5 ks)
Kód: 2608
Bylinný čaj Pankreas 50g
Neohodnotené

Podrobný popis

Bylinná zmes pre zdravý pankreas je vyrobená z 12 bylín podľa originálnej receptúry spoločnosti Ecce Vita. Bylinky použité v tejto čajovej zmesi podporujú trávenie, normálnu hladinu cukru v krvi a zároveň činnosť pečene a žlčníka. Zmes obsahuje aj adaptogény, ktoré pomáhajú organizmu vyrovnať sa s účinkami stresu a antioxidanty.

Účinky jednotlivých bylín: Gymnema lesná podporuje normálnu hladinu cukru v krvi, chuť k jedlu. Čučoriedka podporuje trávenie – črevný tranzit, zároveň je to antioxidant. Lopúch väčší podporuje normálne trávenie a normálnu hladinu glukózy v krvi. Kozinec blanitý je adaptogén, antioxidant, podporuje normálnu hladinu cukru v krvi. Repík a jablčník podporujú trávenie, činnosť pečene a žlčníka. Sladké drievko je antioxidant a rovnako ako aj medovka podporuje normálne trávenie. Puškvorec, divozel a fenikel podporujú trávenie. Zemedym podporuje činnosť pečene.

Zloženie: Gymnéma lesná (Gymnema sylvestre), Brusnica čučoriedková (Vaccinium myrtillus), Lopuch väčší (Arctium lappa), Puškvorec obyčajný (Acorus calamus), Fenikel obečajný (Foeniculum vulgare), Kozinec blanitý (Astragalus membranaceus), Divozel veľkokvetý (Verbascum densiflorum), Repík lekársky (Agrimonia eupatoria), Medovka lekárska (Melissa officinalis, Sladké drievko (Glycyrrhiza glabra), Jablčník obyčajný (Marrubium officinalis), Zemedym lekársky (Fumaria officinalis)

Hmotnosť: 50g

Odporúčaný spôsob použitia: 1–3 šálky denne 20–30 minút pred jedlom po dobu troch mesiacov, potom by mala nasledovať pauza na 6–8 týždňov a následne je možné kúru opakovať.

Spôsob prípravy: 1 čajovú lyžičku (2g) zalejte vriacou vodou (200–250ml) a nechajte lúhovať 15–20 minút.

Čaj je vhodný aj pre vegánov.

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené ako náhrada pestrej a vyvýženej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Skladovanie: Uchovávajte na chladnom a suchom mieste. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu.

Výrobca: Ecce Vita, ČR