Neem kapsuly 60 ks Bio Organic India

Neohodnotené

Prírodné antibiotikum, pomoc proti baktériám, vírusom a plesniam.

€17,90 €14,92 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (>5 ks)
Kód: 2270
Neem kapsuly 60 ks Bio Organic India
Neohodnotené
1867 1 neem kapsule 60 ks bio organic india
Veľkoobchodná cena

Podrobný popis

Zederach indický (Azadirachta indica) je známy podľa viacerých názvov Margosa Tree, NEEM alebo u nás NIMBA. Ide o jednu z najdôležitejších bylín pre vnútornú očistu a kožné problémy. Extrakt zo semienok a listov má antibakteriálne a protiplesňové účinky, v semienkach a stopke sa nachádzajú horké, liečivé látky. Zvykne sa nazývať aj prírodné antibiotikum (Herbal Antibiotic).

Používa sa pri únave, chronických zápalových ochoreniach močových a dýchacích ciest, horúčkach, prechladnutí, bolestiach v hrdle, chrípke a to aj bakteriálneho, parazitického a kvasinkového pôvodu. Očisťujúci účinok je tiež spojený s veľmi pozitívnym účinkom na kožné ochorenia, a to hlavne zápalového a infekčného typu. Známe je jeho používanie pri akné, ekzémoch, lupinách a alergickej dermatitíde. Je súčasťou aj ajurvédskej zubnej pasty. Určite ho odporúčame pre všetky ženy, ktoré trpia kvasinkovými infekciami. V prípade, ak potrebujete posilniť obličky, zbaviť sa opakovaných infekcií a celkovo posilniť organizmus je vhodná kombinácia s Liver-Kidney Care a Immunity.

Súhrn účinkov Neemu: - vnútorná očista tela - podpora imunitného sdystému - protizápalové a antibakteriálne účinky - pomáha pri problémoch s vlasmi, pokožkou a nechtami - pomáha pri prekyslení organizmu

Zloženie: Neem – Zederach indický (Azadirachta indica) listy 300 mg, jemné vetvičky 15 mg, kvety 10 mg, kapsuly z rastlinnej celulózy.

Spôsob užívania: 1 až 2 kapsule dvakrát denne spolu s jedlom. Odporúča sa užívať najmenej jeden mesiac.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovajte mimo dosahu malých detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Nevystavujte slnečnému žiareniu.

Balenie: 60 vegetariánskych bezlepkových kapsúl

Certifikovaný výživový doplnok. Všetky výrobky Organic India pochádzajú z ekologických fariem, kde je zaručená ich vysoká kvalita a taktiež účinok.

Krajina pôvodu: India

Výrobca: Organic India

 


♥  Pri nákupe nad 50 Eur máte doručenie zadarmo


♥ Spokojnosť zákazníkov je pre nás prvoradá. Preto ponúkame len kvalitné produkty od overených dodávateľov