Vitamín C + Zinok 60 tabliet

Neohodnotené

Prírodný vitamín C obohatený o zinok. Skvelý na podporu imunity a celkového zdravia. 

€17 €14,17 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (1 ks)
Kód: 1466
Vitamín C + Zinok 60 tabliet
Neohodnotené

Podrobný popis

Prírodný vitamín C z plodu Camu Camu a organický zinok vo forme bisglicinátu.

Pekná pleť, vlasy a nechty, zdravé kĺby, správne reakcie imunitného systému a silný srdcovo-cievny systém. Nielen tieto, ale aj mnohé ďalšie úlohy je schopné ľudské telo vykonávať vďaka vitamínu C a stopového prvku zinku.

Pripomeňme si k čomu prispieva vitamín C ľudskom organizme: - prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii krvných ciev, kostí, chrupaviek, ďasien, zubov a pokožky - prispieva k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii kostí - prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie - prispieva k správnemu fungovaniu nervového a imunitného systému - prispieva k správnej funkcii psychiky - prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom - prispieva k regenerácii redukovanej formy vitamínu E - zvyšuje vstrebávanie železa - prispieva k udržiavaniu správneho fungovanie imunitného systému počas intenzívnej telesnej námahy a po nej

Zinok prispieva k: - udržaniu normálnej pokožky - udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi - normálnemu metabolizmu sacharidov - podpore kvality normálnych vlasov a nechtov - normálnemu metabolizmu makronutrientov - ochrane buniek pred oxidačným stresom - normálnemu metabolizmu mastných kyselín - udržaniu  plodnosti a reprodukcii (reprodukčná schopnosť organizmu) - normálnym kognitívnym (poznávacím) funkciám - normálnemu fungovaniu imunity

CAMU CAMU (Myrciaria dubia) je amazonský ovocný ker. Plody akumulujú niekoľko základných živín a syntetizujú vitamín C vo veľkých množstvách a množstvo ďalších rôznych sekundárnych metabolitov s pozitívnymi účinkami na podporu zdravia. Tieto priaznivé účinky zahŕňajú antioxidačné a protizápalové účinky, hypolipidemické, antihypertenzívne a antidiabetické účinky a zároveň chráni pred rakovinou.

Zloženie: Camu Camu-Extrakt (50% vitamín C), maltodextrín, bisglycinát zinočnatý

Výživové hodnoty: 1 tableta (denná dávka) obsahuje 500 mg vitamínu C (625% ODD*) a 15 mg zinku (150 % ODD*)

*odporúčaná denná dávka

Odporúčané dávkovanie: 1 tabletu denne denne zapite dostatočným množstvom vody. Najvhodnejší čas je ráno s raňajkami.

Obsah balenia: 60 kapsúl/34,6 g

Upozornenie: Výživový doplnok neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v suchu, dobre uzavreté, chránené pred priamym slnkom. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Výrobca: Medveď natural, Slovensko