Zlatobyľová masť - JUKL

Neohodnotené

Zlatobyľ patrí k najcennejším liečivým bylinám. Má sťahujúce a diuretické účinky. Preto sa používa ako diuretikum pri chronických chorobách obličiek a močových ciest, pri zväčšení prostaty, pri poruchách látkovej výmeny a pri hnačkách.

Expirácia 07/2024

–21 % €4,10 €3,42 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (3 ks)
Kód: 113016
Zlatobyľová masť - JUKL
Neohodnotené
2536 zlatobylova mast jukl
Akcia Výpredaj
–21 %

Podrobný popis

Použitie: Zlatobyľová masť je veľmi vhodná na zle sa hojace a zapálené rany, pri cirhóze, kožných alergiách, cystách, ekzémoch, lupienke, žltačke, ale aj dne, astme a reumatizme, stvrdnutí brucha, vredoch predkolenia, hrčkach v prsníkoch.

Použitie: Končekom čistého prsta sa iba dotkneme masti a ešte si prst utrieme o okraj téglika (čím menej masti, tým lepšie). Ide o informačné pôsobenie a väčšie množstvo masti by upchalo póry pokožky a znížilo rezonančný účinok. Končekom prsta potom do postihnutého miesta votrieme stopové množstvo masti a 1 minútu počkáme. Potom silne trieme miesto dlaní (15x až 20x) až do znateľného prehriatia miesta. Toto ošetrenie vykonávame 2x až 3x denne. Pri zranení, či inom poškodení pokožky pochopiteľne postihnuté miesto netrieme, ale nahradíme to tým, že asi na minútu na ošetrené miesto priložíme dlaň rozohriatu silným trením dlaní o seba!

Táto zlatobyľová masť je na trhu známa tiež pod názvom R SOL a vydobyla si svojimi účinkami oprávnene veľký rešpekt.

Zloženie: ambiderman, vazelína, neoaquasorb, destilovaná voda, liehový extrakt z celíka zlatobylu