AA imunita

Neohodnotené

AA imunita

€20 €16,67 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (2 ks)
Kód: 3409
AA imunita
Neohodnotené

Podrobný popis

AA imunita je určená pre vyrovnanie nerovnováhy imunity, ktorá môže viesť k rôznym zdravotným problémom, vrátane autoimunitných ochorení, alergií, astmy, atopie a chronického zápalu. 


⚖️Rovnováha medzi TH1 a TH2 imunitou je kľúčová pre správne fungovanie imunitného systému.

Imunita v nerovnováhe

 

Základom produktu AA imunita je:

Patentovaný extrakt zo semien Černušky siatej (Nigella sativa), ktorý má dokázané účinky na imunitu a na znižovanie zápalov. Patentovaný extrakt z nigella sativa obsahuje 5% tymochinónu.

V našom extrakte z čiernej rasce je garantované množstvo tymochinónu a je vyrobený patentovanou technológiou zaručujúcu stabilitu tymochinónu.

Tymochinón:
- má silné protizápalové vlastnosti
- antimikrobiálne vlastnosti
- je imunomodulačný, čo znamená, že nadmerne nestimuluje ani nepotláča imunitnú odpoveď, takže je bezpečný pre ľudí s autoimunitnými ochoreniami.

Postiobitikum Lactobacillus plantarum L-137 podporuje tú časť imunity, ktorá je pri astme, alergiách, atopickom ekzéme, žihľavke či histamínovej intolerancii výrazne oslabená. Oslabenie imunity vedie napr. k častým chorobám/infekciách. Ak sa vyrovnáva nerovnováha imunity pri vyššie spomínaných zdravotných problémoch, zmierňuje to priebeh ochorenia.

Tým, že je táto baktéria neživá nezvyšuje tvorbu histamínu, histaminici sa jej teda nemusia báť.

Postiobitikum Lactobacillus plantarum L-137 patrí medzi probiotické baktérie s najsilnejším účinkom na posilnenie imunity v boji s patogénmi. Užívanie Lactobacillus plantarum L-137 zvyšuje tvorbu IgG protilátok a znižuje tvorbu IgE protilátok, ktoré sa nadmerne tvoria pri alergiách, atopickom ekzéme, žihľavke, histamínovej intolerancii a pod.

Výrobok AA imunita je obohatený o vitamín B7, ktorý priaznivo pôsobí na sliznice ako imunitnú bariéru, ktorá často trpí pri zápaloch a alergiách ako aj bioaktívny vitamín B12, ktorý napr. pri astme pôsobí protizápalovo. 

Zloženie: Extrakt zo semien Černušky siatej (Nigella sativa, s 5% obsahom tymochinónu), kapsula: hydroxypropylmetylcelulóza, vitamín C (kyselina L – askorbová), postbiotikum Lactobacillus plantarum L – 137, protihrudkujúca látka: stearan horečnatý, vitamín B12 (metylkobalamín), biotín (D – biotín).


Pôvod základnej zložky: EU

Upozornenie: Nádobku uchovávajte uzatvorenú, mimo dosahu malých detí. Prípravok nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Pre tehotné a dojčiace ženy odporúčame konzultovať užívanie doplnku s ošetrujúcim lekárom. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Skladujte v uzatvorenej nádobe, v suchu, pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Odporúčaná denná dávka: 1 kapsula denne zapiť dostatočným množstvom
vody.

Obsah balenia: 30 kapsúl.

Množstvo účinných látok 1 kapsufla *RVH
Extrakt z Černušky siatej
(Nigella sativa s 5% obsahom tymochinónu)
500 mg -
Vitamín C 100 mg 125%
Postbiotikum Lactobacillus plantarum L - 137 50 mg -
Biotín 50 mg 100%
Vitamín B12 2,5 mcg 100%

*RVH – Referenčná výživová hodnota

 Bez lepku, bez farbív, bez GMO

Obal z biodegradovateľného materiálu.