TRIPHALA kapsuly 60 ks Bio Organic India

Neohodnotené

Vnútorné prečistenie a obnova organizmu. Podporuje tráviaci, obehový, močový a dýchací trakt.

€14,90 €12,42 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (>5 ks)
Kód: 419
TRIPHALA kapsuly 60 ks Bio Organic India
Neohodnotené
1573 2 triphala kapsule 60 ks bio organic india
Veľkoobchodná cena

Podrobný popis

Triphala (v sanskrite त्रिफला) je najznámejšia a najúčinnejšia kombinácia na vnútorné prečistenie a tiež regeneráciu, obnovu organizmu. Ide o prírodný bylinný prípravok pôsobiaci regeneračne na sliznicu zažívacieho ústrojenstva, podporuje činnosť tráviacieho, obehového, močového a dýchacieho ústrojenstva. Prečisťuje organizmus. Účelom prečistenia - detoxikácie je odstrániť odumreté bunky, tkanivo a toxíny, ktoré sa v organizme hromadia. Bunky sa obnovujú v priebehu celého nášho života, nové bunky nahrádzajú staré a odumierajúce. Detoxikáciou sa teda telo zbavuje jedovatých látok (toxínov).

V ajurvédskej medicíne sa používa pre pozvoľnú a jemnú detoxikáciu. Ide o kombináciu troch sušených ovocných plodov Haritaki, Amalaki a Vibhitaki (Bibhitaki), spoločne známych pod názvom Triphala. Byliny na detoxikáciu je nutné užívať, tak pri odstraňovaní toxínov ako aj pri prevencii, dlhodobo, najmenej 3 mesiace, pretože účinkujú postupne. Jedná sa však o bezpečné prípravky, ktoré v primeranom dávkovaní nemajú nežiaduce účinky a ani pri dlhodobom užívaní nie sú návykové. Triphala je vhodná aj pri častom cestovaní, nepravidelnosti v životospráve, pri zvýšenom strese, či nepravidelnej stolici.

Zloženie: Amalaki (Phyllanthus emblica) 160mg, Vibhitaki (Terminalia belerica) 160mg, Haritaki (Terminalia chebula) 160mg, kapsuly z rastlinnej celulózy

Dávkovanie: 2 - 4 kapsule denne zapiť pohárom teplej vody, najvhodnejšie pred spaním, príp. ráno.

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy!

Skladovanie: Skladujte na tmavom a suchom mieste.

Obsah: 60 vegetariánskych kapsúl

Certifikovaný výživový doplnok. Všetky výrobky Organic India pochádzajú z ekologických fariem, kde je zaručená ich vysoká kvalita a taktiež účinok.

Krajina pôvodu: India

Výrobca: Organic India

Účinok na jednotlivé dóše:

V = P = K =


♥  Pri nákupe nad 50 Eur máte doručenie zadarmo


♥ Spokojnosť zákazníkov je pre nás prvoradá. Preto ponúkame len kvalitné produkty od overených dodávateľov