Aegle Plan Bilwa Kapsuly

Neohodnotené

Aegle Plan Bilwa obsahujú extrakt z ovocia Bilwa, ktoré sa v ajurvéde používa pri črevných ťažkostiach na zlepšenie vyprázdňovania, proti črevným zápalom a infekciám. 

€19,90 €16,58 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (2 ks)
Kód: 35049
Aegle Plan Bilwa Kapsuly
Neohodnotené

Podrobný popis

Ovocie Bilwa má výnimočné účinky na zdravie čriev. V prípade zápchy má mierne laxatívne účiny, v prípade hnačky zas hnačku stiahne. Podporuje teda vyprázdňovanie a jemne napomáha detoxikácii tela od endotoxínov. Je tiež účinné pri nadúvaní a kŕčoch. Vďaka svojmu protizápalovému účinku pomáha pri črevných zápaloch a infekciách. Jeho účinky na harmonizáciu činnosti čriev spolu so silným protizápalovým účinkom sú obzvlášť užitočné pri ochoreniach čriev ako sú ulcerózna kolitída či crohnova choroba.

Bilwa má v ajurvéde uplatnenie predovšetkým pri chorobách čriev ako sú ulcerózna kolitída či Crohnova choroba.

Aegle Plan Bilwa Kapsuly sa používajú: pri tráviacich ťažkostiach, pri zápche aj hnačke, na podporu trávenia a zlepšenie vstrebávania živín, ako bohatý zdroj betakaroténu, vitamínu B1, B2 a niacínu, ako antioxidant, pri črevných zápaloch a infekciách, pri ochoreniach čriev ako sú ulcerózna kolitída a Crohnova choroba.

Zloženie: 100% štandardizovaný extrakt, 1 kapsula 500mg obsahuje: 500 mg štandardizovaného extraktu 4:1 z ovocia rastliny Aegle marmelos (Bilwa, Bael).

Poťah kapsuly je z celulózy rastlinného pôvodu.

Kvalita: 100% prírodné kapsuly, plnené 100% prírodným vysoko účinným extraktom.

Balenie: 60 kapsúl á 500 mg (čistý extrakt, bez akýchkoľvek prídavných látok a plnív)

Dávkovanie: 1-2 kapsuly 1-2 x denne