AKCIA 2x Beauty Hair

Neohodnotené

Hlavnou zložkou v Beauty Hair je patentovaný extrakt z hrachových klíčkov

Položka bola vypredaná…
€30 €25 bez DPH
Dostupnosť: Na dotaz
Kód: 3217
AKCIA 2x Beauty Hair
Neohodnotené
2x beauty hair 1
Akcia

Podrobný popis

Hlavnou zložkou v Beauty Hair je patentovaný extrakt z hrachových klíčkov, ktorého účinky boli dokázané v štúdii. Až 95% účastníkov štúdie, po dvoch mesiacoch pravidelného užívania, hlásilo zníženie vypadávania vlasov. Okrem toho, priemerný počet vypadnutých vlasov klesol o impozantných 33,9% už po prvom mesiaci užívania. Toto sú výsledky, ktoré svedčia o účinnosti nášho produktu.

Beauty Hair obsahuje dôležité živiny, ktoré sú nevyhnutné pre zdravie vlasov.

  • Metionín a cysteín sú aminokyseliny, ktoré obsahujú síru. Síra je stavebným kameňom vlasového keratínu. Obe aminokyseliny posilňujú štruktúru vlasov a chránia ich pred škodlivými vplyvmi vonkajšieho prostredia.
  • Kyselina pantoténová upokojuje podráždenú pokožku hlavy.
  • Vitamín B1 zaisťuje silné a lesklé vlasy.
  • Extrakt z bambusu ako prírodný zdroj kremíka, podporuje rast vlasov a poskytuje im viac lesku a pružnosti.
  • Zinok a selén prispievajú k udržaniu normálnych vlasov a pôsobia ako antioxidanty, čo pomáha chrániť vlasy pred škodlivými vonkajšími faktormi. Zinok sa podieľa na tvorbe keratínu, ktorý je dôležitý pre štruktúru vlasov. Je nevyhnutný pre delenie buniek a má významný vplyv na rast vlasov.
  • Meď prispieva k normálnej pigmentácii vlasov a pôsobí ako antioxidant, čím bráni šediveniu vlasov.
  • Biotín podporuje udržanie normálnych vlasov, pokožky a nechtov. Môže pomôcť aj proti vypadávaniu vlasov. Nedostatok biotínu má za následok oslabené a krehké vlasy.

 

Zloženie: Objemové činidlo: mikrokryštalická celulóza, kapsula: hydroxypropylmetylcelulóza, L- metionín, L- Cysteín, extrakt z klíčkov z hrachu siateho (Pisum sativum), zinok (diglycinát zinočnatý), kyselina pantoténová (D-pantotenát vápenatý), Extrakt zo stonky a listov bambusu (Bambusa vulgaris), meď (glukonát meďnatý), vitamín B1 (tiamínmononitrát), selén (seleničitan sodný), biotín (D- biotín).

Odporúčané dávkovanie:
2 kapsule denne

Upozornenie:
Nádobku uchovávajte uzatvorenú, mimo dosahu malých detí. Prípravok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Skladujte v uzatvorenej liekovke, v suchu, pri teplote do 25*C, chráňte pred priamym slnečným žiarením.

 

Množstvo účinných látok Množstvo účinných látok *RVH
L-metionín 200mg -
L-cysteín 200mg  
extrakt z klíčkov hrachu siateho 100mg  
Zinok 10mg 100 %
Kyselina pantoténová 20mg 333 %
Extrakt zo stonky a listov bambusu 20mg -
Meď 2mg 200 %
Vitamín B1 10mg 909 %
Selén 55mcg 100 %
Biotín 1mg 2000 %

*RVH – Referenčná výživová hodnota