AKCIA 2x Extra z plodov bazy čiernej

Neohodnotené

Extrakt z plodov bazy čiernej

€27 €22,50 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (2 ks)
Kód: 3373
AKCIA 2x Extra z plodov bazy čiernej
Neohodnotené
baza extrakt akcia2024 03 18 15 01 43
Akcia

Podrobný popis

Extrakt z plodov bazy čiernej je získaný z bazy čiernej pestovanej v Rakúsku, konkrétne v regiónoch Štajersko a Burgenland. Táto oblasť je známa svojou organickou pestovateľskou praxou a špeciálnou odrodou bazy čiernej nazývanou Haschberg.

Extrakt z plodov bazy čiernej je bohatý na polyfenoly, ktoré sú dôležité pre zdravie. V jednej tobolke nájdete polyfenoly a iné pre zdriave dôležité látky, ktoré by ste do tela dostali ak by ste zjedli 132 bobúľ bazy čiernej. Polyfenoly sú antioxidanty, ktoré môžu pomôcť chrániť telo pred poškodením spôsobeným voľnými radikálmi a podporovať celkové zdravie.

Extrakt z tejto špeciálnej odrody bazy čiernej môže byť užitočným doplnkom stravy pre tých, ktorí hľadajú spôsob, ako získať výhody tejto superpotraviny bez potreby konzumovať veľké množstvo bobúľ.

Odporúčaná denná dávka: 1 kapsulu denne zapiť dostatočným množstvom vody.

Zloženie: Extrakt z plodov Čiernej bazy (Sambucus nigra), kapsula: hydroxypropylmetylcelulóza, vitamín C (kyselina L – askorbová), vláknina z Akácie senegálskej (Acacia senegal), protihrudkujúca látka: stearan horečnatý.

Pôvod základnej zložky: EU

Upozornenie: Nádobku uchovávajte uzatvorenú, mimo dosahu malých detí. Prípravok nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Pre tehotné a dojčiace ženy sa odporúča užívanie prípravku konzultovať s lekárom. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Skladujte v uzatvorenej
nádobe, v suchu, pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením.

 

Množstvo účinných látok 1 kapsula *RVH
Extrakt z plodov Čiernej bazy 300 mg -
Vitamín C 100 mg 125%
Akáciová vláknina 10 mg -

*RVH – Referenčná výživová hodnota

Bez lepku, bez farbív, bez GMO.