AKCIA 3x Magnézium diglycinát

Neohodnotené

Vysoká absorbčnosť a tolerancia organizmu

€30 €25 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (1 ks)
Kód: 3211
AKCIA 3x Magnézium diglycinát
Neohodnotené
akcia magnezium diglycinat 12022 08 24 14 28 31
Akcia

Podrobný popis

Magnézium diglycinát je forma minerálu magnézia, ktorá sa vyznačuje vysokou absorbovateľnosťou a toleranciou organizmu.

Niektoré dôležité vlastnosti magnézia diglycinát zahŕňajú:

Vysoká absorbovateľnosť: Magnézium diglycinát sa považuje za jednu z najlepších foriem magnéziavzhľadom k jeho schopnosti byť dobre absorbovaným organizmom. Táto vlastnosť je dôležitá pre optimálnu využiteľnosť magnézia v tele.

Tolerancia organizmu: Magnézium diglycinát môže byť vhodnou voľbou pre tých, ktorí majú citlivý žalúdok alebo často trpia žalúdočnými nepríjemnosťami, pretože sa obvykle ľahko toleruje.

Podpora zdravia kostí: Magnézium je dôležité pre správne fungovanie kostí a svalov. Pravidelný prísun magnézia môže prispieť k udržaniu zdravia kostí.

Podpora srdcového zdravia: Magnézium je nevyhnutné pre správne fungovanie srdca a kardiovaskulárneho systému. Pravidelný prísun magnézia môže pomôcť udržiavať zdravé srdcové rytmus a krvný tlak.

Podpora nervovej funkcie: Magnézium je dôležité pre normálnu funkciu nervového systému a môže pomáhať pri relaxácii svalov a zmiernení stresu a úzkosti.

Akcia 3x Magnézium diglycinát za 30 EUR
Odporúčaná denná dávka dospelého: 2 kapsuly denne zapiť dostatočným množstvom vody

Zloženie: Horčík (diglycinát horečnatý), objemové činidlo: mikrokryštalická celulóza, kapsula: hydroxypropylmetylcelulóza, protihrudkujúca látka: stearan horečnatý

Pôvod základnej zložky: EU

Množstvo účinných látok         2 kapsuly         *RVH

Horčík                                   200 mg              53%

*RVH – Referenčná výživová hodnota

 

Bez lepku.

Bez farbív.

Vhodné pre vegánov.

Upozornenie: Nádobku uchovávajte uzatvorenú, mimo dosahu malých detí. Prípravok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Skladujte v uzatvorenej nádobe, v suchu, pri teplote do 25*C, chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Bisglycinát horečnatý

Magnézium diglycinát je pre telo veľmi využiteľná forma, ani vo vysokých dávkach nepôsobí laxačne a nedráždi žalúdok. Naviac má vďaka molekuke glycínu ukľudňujúci účinok a je vhodná po tréningu, pred spánkom alebo v popoludňajších a večerných hodinách pre doplnenie horčíka.