AKCIA AA Imunita + forIMUN

Neohodnotené

Rovnováha imunity je kľúčová pre správne fungovanie imunitného systému.

 

€32 €26,67 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (1 ks)
Kód: 3193
AKCIA AA Imunita + forIMUN
Neohodnotené
akcia aa imunita forimun
Akcia

Podrobný popis

AA imunita je určená pre vyrovnanie nerovnováhy imunity, ktorá môže viesť k rôznym zdravotným problémom, vrátane autoimunitných ochorení, alergií, astmy, atopie a chronického zápalu. 

Rovnováha imunity je kľúčová pre správne fungovanie imunitného systému.

Základom produktu AA imunita je:

Patentovaný extrakt zo semien Černušky siatej (Nigella sativa), ktorý má dokázané účinky na imunitu a na znižovanie zápalov. Patentovaný extrakt z nigella sativa obsahuje 5% tymochinónu.

V našom extrakte z čiernej rasce je garantované množstvo tymochinónu a je vyrobený patentovanou technológiou zaručujúcu stabilitu tymochinónu.

Tymochinón:
- má silné protizápalové vlastnosti
- antimikrobiálne vlastnosti
- je imunomodulačný, čo znamená, že nadmerne nestimuluje ani nepotláča imunitnú odpoveď, takže je bezpečný pre ľudí s autoimunitnými ochoreniami.

Postiobitikum Lactobacillus plantarum L-137 podporuje tú časť imunity, ktorá je pri astme, alergiách, atopickom ekzéme, žihľavke či histamínovej intolerancii výrazne oslabená. Oslabenie imunity vedie napr. k častým chorobám/infekciách. Ak sa vyrovnáva nerovnováha imunity pri vyššie spomínaných zdravotných problémoch, zmierňuje to priebeh ochorenia.

Tým, že je táto baktéria neživá nezvyšuje tvorbu histamínu, histaminici sa jej teda nemusia báť.

Postiobitikum Lactobacillus plantarum L-137 patrí medzi probiotické baktérie s najsilnejším účinkom na posilnenie imunity v boji s patogénmi. Užívanie Lactobacillus plantarum L-137 zvyšuje tvorbu IgG protilátok a znižuje tvorbu IgE protilátok, ktoré sa nadmerne tvoria pri alergiách, atopickom ekzéme, žihľavke, histamínovej intolerancii a pod.

Výrobok AA imunita je obohatený o vitamín B7, ktorý priaznivo pôsobí na sliznice ako imunitnú bariéru, ktorá často trpí pri zápaloch a alergiách ako aj bioaktívny vitamín B12, ktorý napr. pri astme pôsobí protizápalovo. 

Zloženie: Extrakt zo semien Černušky siatej (Nigella sativa, s 5% obsahom tymochinónu), kapsula: hydroxypropylmetylcelulóza, vitamín C (kyselina L – askorbová), postbiotikum Lactobacillus plantarum L – 137, protihrudkujúca látka: stearan horečnatý, vitamín B12 (metylkobalamín), biotín (D – biotín).

Pôvod základnej zložky: EU

Upozornenie: Nádobku uchovávajte uzatvorenú, mimo dosahu malých detí. Prípravok nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Pre tehotné a dojčiace ženy odporúčame konzultovať užívanie doplnku s ošetrujúcim lekárom. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Skladujte v uzatvorenej nádobe, v suchu, pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Odporúčaná denná dávka: 1 kapsula denne zapiť dostatočným množstvom
vody.

Obsah balenia: 30 kapsúl.

Bez lepku, bez farbív, bez GMO

Obal z biodegradovateľného materiálu.

forIMUN 60 kapsúl

Odporúčané dávkovanie: 2 x denne 1 kapsulu zapiť dostatočným množstvom tekutiny.

Zloženie: Horečnaté soli kyseliny citrónovej, extrakt z plodov arónie (80% vitamínu C) 16,0%, kapsula: hydroxypropylmetylcelulóza (rastlinná kapsula), extrakt z horkého pomaranča (Citrus aurantium; 60% citrusových bioflavonoidov) 8,0%, oxid horečnatý, citrónan železnatý, D-alpha-tokocoferylacetát, extrakt z ruže skalnej (Cistus incanus; 65% polyfenolov) 4,0%, citrónan zinočnatý, zeaxantín (z extraktu Tagetes erecta, obsahuje aj 20% luteínu), inozitol-hexanikotinát, beta karotén, molybdénan sodný (Molybdén(VI)), luteín (z extraktu Tagetes erecta; FloraGlo®), D-pantotenát vápenatý, pyridoxal-5'-fosfát, cholecalciferol, zmes tokotrienolu-tokoferolu, citrónan mangánatý, riboflavín-5'-fosfát, sodík, tiamín hydrochlorid, lykopén (z extraktu z paradajok), citrónan meďnatý, kalcium-L-metylfolát, fylochinón, chrómpikolinát, D-biotín, seleničitan sodný, metylkobalamín.

Dôležité upozornenie: Doplnky výživy neslúžia ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Neprekračujte denné odporúčané dávkovanie. Skladujte uzavreté, v suchu, chránené pred svetlom. Udržujte mimo dosahu malých detí.

Obsah balenia: 60 kapsúl

Vyrobené v Nemecku.