AKCIA SYMPETUS BIO kids kvapky 50ml + MITOfiber 96 g

Neohodnotené

Kvapky SYMPETUS BIO kids a prebiotický fermentovaný prášok MITOfiber teraz spolu vo zvýhodnenom balíčku.

€35 €29,17 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (1 ks)
Kód: 3437
AKCIA SYMPETUS BIO kids kvapky 50ml + MITOfiber 96 g
Neohodnotené
sympetus kids mitofiber
Akcia

Podrobný popis

SYMPETUS BIO kids kvapky 50ml

Fermentovaný nápoj z plodov a rastlín, ktorý dodá účinné látky, špeciálne prispôsobené citlivým metabolickým procesom detského organizmu.

Fermentované vo viacerých fázach a počas niekoľkých týždňov.
Komplex účinných látok je rafinovaný na citlivý extrakt cielenou, no prirodzenou, viacstupňovou fermentáciou počas niekoľkých týždňov. Receptúra ​​neobsahuje žiadne umelé prísady, príchute ani konzervačné látky.

Fermentované kmene mikroorganizmov boli špecificky prispôsobené mikrobiómu v tráviacom trakte v tekutom prostredí. Začína to príjmom potravy v ústach. Pri aplikácii pomocou pipety sa sliznice, ústa, hrdlo a ďasná dostanú do kontaktu s tekutinou, aby sa tam mohli usadiť užitočné mikroorganizmy, ktoré podporujú počiatočné tráviace procesy a pozitívne obohacujú ústne prostredie.

Zloženie: fermentovaný nápoj zložený z plodov arónie, kvetov hamamelu, čučoriedok, bazy, kvetov rumančeka, túžobníka, listov mäty piepornej, kvetov nechtíka lekárskeho, rozmarínu, listov šalvie, plodov rakytníka, čiernych ríbezlí a medovky, doplnené mletými semienkami hrozna.

24 fermentovaných mikroorganizmov (Bacillus subtilis; Bifidobacterium adolescentis, Bifidobacterium animalis subsp. lactis, Bif. bifidum, Bif. breve, Bif. infantis, Bif. lactis, Enterococcus faecium, Lactobacillus acidophilus, Lact. casei, Lact. crispatus, Lact. delbrueckii subsp. bulgaricus, Lact. fermentum, Lact. gasseri, Lact. helveticus, Lact. johnsonii, Lact. paracasei, Lact. plantarum, Lact. reuteri, Lact. rhamnosus, Lact. salivarius, Lactococcus lactis subsp. Lactis, Saccharomyces cerevisiae, Streptococcus thermophilus).

Ryžový sirup slúži ako potrava pre baktérie a je takmer úplne metabolizovaný v konečnom produkte.

Upozornenie: Nádobku uchovávajte uzatvorenú, mimo dosahu malých detí. Prípravok nie je vhodný pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Skladujte v uzatvorenej nádobe, v suchu, pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením. Po otvorení skladujte najlepšie mimo svetla a v chladničke. Spotrebujte do 8 týždňov.

Zloženie na 1 ml (denná dávka): Fermentované kultúry mikroorganizmov 3 x 10^7 CFU, fermentovaný rastlinný extrakt 1ml*

*nie je udaná žiadna referečná hodnota

Dávkovanie: Pipetou užívajte 5 kvapiek až 3-krát denne spolu s jedlom.

Obsah balenia: 50 ml

Bez lepku a laktózy.

MITOfiber 96 g

Odporúčaná denná dávka pre deti od 3 rokov: 1x denne 3,2 g. Do pohára nasypte 3,2 g (1 odmerka naplnená po rysku 5 ml) doplňte 150 ml neperlivej vody, dobre premiešajte a vypite.

Zloženie: Prebiotický fermentovaný prášok z 36 druhov ovocia a zeleniny, prebiotická vláknina (inulín) z Čakanky obyčajnej (Cichorium intybus), L-Glutamín vegan, extrakt z plodov Ruže roxburgovej (Rosa Roxburghii tratt.)

Pôvod základnej zložky: EU

Upozornenie: Nádobku uchovávajte uzatvorenú, mimo dosahu malých detí. Prípravok nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Užívanie doplnku pre tehotné a dojčiace ženy odporúčame vopred konzultovať s lekárom. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Skladujte v uzatvorenej nádobe, v suchu, pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Množstvo účinných látok 1 dávka 3,2 g *RVH
Prebiotický fermentovaný prášok z 36 druhov ovocia a zeleniny 2000 mg -
prebiotická vláknina z Čakanky obyčajnej (inulín) 500 mg -
L-Glutamín vegan 500 mg -
extrakt z plodov Ruže roxburgovej 200 mg -
z toho Polyfenoly 20 mg -
z toho Vitamín C 6 mg 7%

*RVH - referečná výživová hodnota

KTJ* - kolóniu tvoriace jednotky

Bez lepku, bez farbív, bez GMO