BIO ASHWAGANDHA CHURNA 100g

Neohodnotené

Účinná podpora fyzického a duševného zdravia 

€14,90 €12,42 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (1 ks)
Kód: 2507
BIO ASHWAGANDHA CHURNA 100g
Neohodnotené

Podrobný popis

Ašvaganda (Whitania somnifera) je vždy zelená, krovitá 0,5-1,5 m vysoká rastlina s dužinatými koreňmi, jednoduchými, zelenými, oválnymi listami a malými, guľovitými, oranžovočervenými bobuľami, ktorých korene sa využívajú v ajurvédskej medicíne. Prášok z koreňov, ktorý je v našej výrobe jemne a šetrne mletý (pod 40°C), pochádza z indických a srílandských fair trade a bio projektov.

Ashwagandha sa v ajurvéde používa už tisíce rokov ako rasayana (omladzujúca bylina). Ide o známy adaptogén, čo znamená, že pomáha telu odolávať fyziologickému a psychickému stresu prispôsobením sa potrebám tela. Ashwagandha veľmi účinne podporuje mnohé tkanivá a systémy tela, vrátane imunitného systému, reprodukčného systému, štítnej žľazy. Je to vskutku úžasná bylina, ktorá pomáha udržiavať celkové zdravie a napomáha tak k celkovej pohode.

Odporúčané dávkovanie: užívajte jednu zarovnanú odmerku denne, rozdelenú na 2 porcie, medzi jedlami. Príprava jednej dávky: pol odmerky zalejtee vriacou vodou, nechajte 1 - 2 minúty lúhovať a ešte teplé vypite. Denná dávka 2,70 g bylinného prášku obsahuje 6,48 mg polyfenolov*.

*Polyfenoly sú bioaktívne, sekundárne rastlinné látky s pozitívnymi účinkami na ľudské zdravie

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy, ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uskladňovať mimo dosahu malých detí.

Obsah: 100g, SKLO

Výrobca: Cosmoveda

Krajina pôvodu: India

Účinok na jednotlivé dóše: V -  P + (Pittu zvyšuje len pri nadmernom užívaní) K