Bio Noni šťava 1l

Neohodnotené

Podpora imunity, podpora fyzickej, psychickej aktivity a odolnosť

 

€43 €35,83 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (2 ks)
Kód: 2938
Bio Noni šťava 1l
Neohodnotené
noni
Veľkoobchodná cena

Podrobný popis

Bio Noni je 100 % neriedená šťava z plodov tohto kríka

Morinda citrifolia rastie ako 6 metrov vysoký ker, má tmavo žlté šiškovité šťavnaté plody, ktoré majú nepríjemnú chuť a výrazne zapáchajú. Ku spracovaniu Noni na ovocnú šťavu sú používané plody rastúce volne vo Francúzskej Polynézii, z dôvodu vulkanickej, na minerály bohaté a chemicky neošetrovanej pôde. Miestni obyvatelia nazývajú plod. „nono“a používa sa cez 2000 rokov. Podporuje imunitu, pozitívne ovplyvňuje fyzickú i psychickú aktivitu, zlepšuje vytrvalost.

Dnes už existujú stovky lekárskych štúdií a tisíce svedectiev ľudí, ktorí užívali Noni džús s priaznivými výsledkami pri mnohých chronických chorobách.

Noni obsahuje viac ako 200 prírodných látok vrátane vzácnych antioxidantov, ktoré v tele pracujú synergicky a na bunkovej úrovni. Ako sa uvádza v knihe Noni-dar z prírody, tahitskej Noni podporuje liečbu porúch a chorôb, ako sú napr.: alergie, autoimunitné poruchy, bolesti hlavy, zubov a chrbta, cukrovka, nadváha, choroby obličiek a močových ciest, chronický únavový syndróm, infekcie, vedľajšie účinky pri chemoterapii, nespavosť, poruchy zraku, kožné ochorenia, choroby zažívacieho traktu, ochorenia a regenerácia pohybového aparátu (artritída, zápaly šliach), úzkosť a strach, vysoký krvný tlak, zápaly a mnoho ďalších.

Šťava je bez chemických konzervačných látok, cukru a farbív. 

Obsah: 1 l

Zloženie: 100% neriedená šťava z ovocného plodu Morinda citrifolia. Bez konzervantuov, sladidel a pesticidov.

Vyrobené vo Francúzsku. Z ekologickej produkcie.

Inštrukcie: Prvé tri dni začnite jednou kávovou lyžičkou ráno nalačno a už od štvrtého dňa si môžete dopriať dve polievkové lyžice. Neskôr by ste nemali aspoň tridsať minút nič jesť. Ďalšie dávkovanie je individuálne. Po otvorení odporúčame spotrebovať šťavu do 40 dní, ale pri dobrom zaobchádzaní a uchovávaní v chladničke šťava vydrží aj 6 mesiacov. Nie je vhodné pre deti do troch rokov. Vhodné aj pre vegánov.