Vata Masala „Uzemnenie“ 50g BIO

Neohodnotené

Ajurvédska zmes korenia na zníženie VATA dóše.

Položka bola vypredaná…
€5,40 €4,50 bez DPH
Dostupnosť: Na dotaz
Kód: 2434
Vata Masala „Uzemnenie“ 50g BIO
Neohodnotené

Podrobný popis

Ajurvédska zmes Vata Masala "Uzemnenie" je zmesou praženého korenia. Veľmi chutným spôsobom si tak môžete vyrovnať (znížiť) svoju VATA dóšu.

Vata Masala zmes korenín je vhodná nadochutenie zeleniny, strukovín, mäsa, ale použiť ju môžete kedykoľvek podľa vlastných predstáv a chutí.

Zloženie: Aníz*, Fenikel*, Koriander*, Kurkuma*, Kamenná soľ, Škorica Cassia*, Cesnak*, Rasca*, Saturejka*, Bazalka*, Majorán*, Badián*, Muškátový oriešok*, Zázvor*. * produkty ekologického poľnohospodárstva

Ajurvédska zmes korenia Vata Masala "Uzemnenie" je bio certifikovaný produkt, vhodný pre vegánov. Má úžasnú arómu, je bez akýchkoľvek konzervačných alebo iných prídavných látok, čiže je 100 % prírodný.

Krajina pôvodu: India

Vyrobené v Rakúsku

VATA dóša

Vata predstavuje prvok vzduchu a priestoru. Charakteristický je pre ňu pohyb a v spojení s nervovým systémom je dominantnou silou v ľudskom tele. Riadi dýchanie, žuvanie, bunkové funkcie (prívod živín k bunkám a vylučovanie odpadových látok). Ovplyvňuje krvný obeh a srdcový tep, pohybový systém, činnosť nervového a tráviaceho systému. Váta sídli v hrubom čreve, v koži, pľúcach, v hrdle a v žalúdku.

Zvýšená Váta (veľmi vhodná je osobná diagnostika dóše) sa prejavuje napríklad artritídou, ochoreniami dýchacej sústavy (astma, pneumónia, kašeľ), bolesťami a ochoreniami kĺbov a svalov, zápchou, nafukovaním, zápalmi žalúdka a čriev, suchou kožou, nervozitou, strachom, nespavosťou, stratou tvorivosti.