BioBran PLUS D3 90 tabliet

Neohodnotené

BioBran Plus Vitamin D3 je obohatený o vitamín D3 a výťažok z pivných kvasníc.

€39 €32,50 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (3 ks)
Kód: 3025
BioBran PLUS D3 90 tabliet
Neohodnotené

Podrobný popis

BIOBRAN PLUS VITAMÍN D3

BioBran Plus Vitamin D3 je obohatený o vitamín D3 a výťažok z pivných kvasníc. Nižší obsah patentovanej zmesi MGN-3 v jednej tablete (50 mg) je vyvážený dôležitými látkami, obsiahnutými v pivných kvasniciach. Vitamín D3 zabezpečuje silný účinok na posilnenie vlastnej imunity pacienta. Účinky: všetky stavy, spojené s úbytkom obranných schopností organizmu

Použitie: Výživový doplnok dávka sa odporúča užívať v dávke 6 tabliet denne po jedle. Pri výraznejšej potrebe je možné zvýšiť dávku na 12 tabliet denne aspoň na 7 dní a potom znížiť dávku znovu na udržiavaciu (6 tabliet).

Upozornenie: Výživový doplnok uchovávať mimo dosahu detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Dávkovanie: Denná dávka je 6 tabliet denne po jedle. Pri výraznejšej potrebe je možné zvýšiť dávku na 12 tabliet denne aspoň na 7 dní a potom znížiť dávku znovu na udržiavaciu (6 tabliet). Veľmi vhodné je doplniť takéto dávkovanie aj 1 - 2 tabletami prípravku BioBran 250.