BIOLOGICKÉ HODINY

Neohodnotené

Aký význam majú biologické hodiny pre naše zdravie a ako náš vnútorný časový systém vlastne funguje 

€19,50 €16,25 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (1 ks)
Kód: 114
BIOLOGICKÉ HODINY
Neohodnotené

Podrobný popis

V knihe je možné nájsť fascinujúce informácie o tom, aký význam majú biologické hodiny pre naše zdravie a ako náš vnútorný časový systém funguje.

Technický pokrok, neustála túžba po ekonomickom raste a blahobyte a takzvaná globalizácia pokračuje tak rýchlym tempom, že sa musí niekedy zastaviť. Nikdy v minulosti nepostihovali niektoré ochorenia toľko ľudí ako v súčasnom svete. Onemocnenia srdca, obezita, cukrovka, alergie, rakovina a dokonca psychické choroby nazývané ako civilizačné sa šíria ako epidémia a postihujú nielen dospelých, ale aj deti. Jeden z účinných receptov ako im čeliť a prežiť dlhý život bez väčších zdravotných komplikácií, neponúkajú "dokonalé" prístroje alebo západná medicína, tak ako ju poznáme, ale prevencia spočívajúca v rešpekte prírody. Základným princípom rovnováhy je pravidelnosť. Keď budeme rešpektovať náš vnútorný časový systém, biologické hodiny, umožní nám to reagovať prirodzene a včas na zmeny. Biologické hodiny riadia metabolizmus a všetky orgány v našom tele. Princípy, na základe ktorých fungujú orgánové hodiny, ovplyvňujú či budeme zdraví a vitálni alebo unavení, bojovať s nadváhou, s depresiami, tráviacimi problémami či nespavosťou. Ste škovránok, stredný typ nebo sova? Sami si podľa dotazníka zistíte svoju konštitúciu.

Okrem iného sa dozviete: - ako harmonizovať vnútorné hodiny u žien, mužov a u detí - praktické informácie a odporúčania k strave, zdravému spánku a sexu - akým spôsobom časový systém ovplyvňuje učenie a prácu - tipy ako pristupovať k cestovaniu a nočným zmenám - o ochoreniach, ktoré súvisia s biologickými hodinami V tejto ojedinelej publikácii autor jednoducho a prakticky popisuje základné princípy biologických hodín, ktoré platia od počiatku vzniku vesmíru a riadia každý náš jedinečný život. Prináša súhrnné a zrozumiteľné informácie, praktický návod a užitočné rady ako načúvať tomu, čo nám telo hovorí a žiť tak v harmónii s prírodnými princípmi.

Autor: MUDr. David Frej

Publikácia: viaz., 363 strán, grafy a fotografie, 2013, ISBN: 978–80–7281–467–1


♥  Pri nákupe nad 50 Eur máte doručenie zadarmo.


♥ Ak potrebujete poradiť neváhajte a obráťte sa na nás: 0905 201 445 alebo emailom na poradenstvo@ayurnatur.sk


♥ Spokojnosť zákazníkov je pre nás prvoradá. Preto ponúkame len kvalitné produkty od overených dodávateľov.