Bylinný čaj Sladký spánok 50g

Neohodnotené

Podpora spánku, zaspávania a celkovej relaxácie.

 

€7,90 €6,58 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (5 ks)
Kód: 2645
Bylinný čaj Sladký spánok 50g
Neohodnotené

Podrobný popis

V tejto čajovej zmesi môžete nájsť 7 významných bylín, ktoré sú známe svojimi uvoľňujúcimi účinkami a priaznivým vplyvom na dobrý spánok, podporu zaspávania a celkovú relaxáciu.

Medovka lekárska podporuje zaspávanie, spánok, duševné zdravie a relaxáciu. Mučenka opletavá a chmeľ obyčajný majú pozitívny vplyv na dobrý spánok. Levanduľa úzkolistá a mäta pieporná podporujú spánok a relaxáciu.

Zloženie: Medovka lekárska (Melissa officinalis), Mučenka opletavá (Passiflora incarnata), Chmeľ obyčajný (Humulus lupulus), Mäta pieporná (Mentha piperita), Železník lekársky (Verbena officinalis), Levanduľa úzkolistá (Lavandula augustifolia), Materina dúška úzkolistá (Thymus serpyllum)

Spôsob prípravy: 1 čajovou lyžičku zmesi (2 g) zalejte vriacou vodou (200–250 ml) a nechajte vylúhovať 10–15 minút.

Odporúčané dávkovanie: 1–2 šálky večer, cca. 1 hodinu pred spaním, maximálne 3 mesiace, potom je vhodná pauza 3 mesiace. Po tomto čase je možné kúru opakovať.

Obsah: 50g

Upozornenie: Nevhodné malé deti, pre tehotné a dojčiace ženy. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy, ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uskladňovať mimo dosahu malých detí.

Krajina pôvodu: ČR

Výrobca: Ecce Vita