Bylinný čaj Zdravý žlčník 50g

Neohodnotené

Originálna zmes bylín na podporu funkcie a regenerácie žlčníka a na zlepšenie trávenia ako aj pri akútnych problémoch.

€7,90 €6,58 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (5 ks)
Kód: 1082
Bylinný čaj Zdravý žlčník 50g
Neohodnotené

Podrobný popis

Originálna čajová zmes zostavená na podporu funkcie a regenerácie žlčníka a na zlepšenie trávenia ako aj pri akútnych problémoch.

Tento čaj skvelo dopĺňa zmesi „Čisté telo“ a „Zdravá pečeň“.

Hoci  je  žlčník malý orgán v tvare hrušky, krásne schovaný na spodnej strane pečene, jeho funkcie sú veľmi dôležité. Hlavnou úlohou je zachytiť a zahustiť žlč, ktorú vytvára pečeň a postupne ju dávkovať do dvanástnika čím pomáha tráveniu potravy a predovšetkým tukov. Zle nastavená strava a nevhodný životný štýl často spôsobujú jeho zápalz, tvorbu kameňov, ktoré môžu vyvolať skutočne veľké bolesti.

Mäta pieporná je skvelá pre celkovú podporu tráviacej sústavy a čriev. Očianka nám osvieži telo a podporí tvorbu žlče. Chanca piedra je bylinka pôvodom z amazónskych pralesov. Je protizápalová, podporuje trávenie a eliminuje kamene. Kvet Slamihy piesočnej podporí zdravú funkciu žlčníka, pečene ako aj celkovú obranyschopnosť organizmu. Jablčník obyčajný je síce poriadne horký (ako mimochodom všetky byliny na podporu trávenia), je však skvelý na podporu všetkých orgánov vrátane žlčníka a pečene. Palina obyčajná spolu s koreňom Omanu pravého posilní trávenie a vylučovanie žlče.

Spôsob prípravy: 1 čajovú lyžičku (2 g) zalejte vriacou vodou (200 – 250 ml) a nechte lúhovať 10 – 15 minút.

Zloženie: Mäta pieporná (Mentha piperita), Očianka lekárska (Euphrasia officinalis), Palina obyčajná (Artemisia vulgaris), Oman pravý (Inula helenium), Jablčník obyčajný (Marrubium officinalis), Slamiha piesočná (Helichrysum arenarium), Chanca piedra (Phyllantus niruri)

Upozornenie: Nie je určená pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené ako náhrady pestrej a rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Skladovanie: Na suchom a tmavom mieste. Nevystavovať priamemu slnečnému žiareniu.

Obsah: 50 g

Výrobca: Ecce Vita, ČR