Bylinný prášok Brahmi 100 g

Neohodnotené

 

Brahmi je bylina používaná v ajurvédskej medicíne na zvýšenie vitality, priaznivo pôsobí proti mentálnemu stresu, pri depresiách, strachu, negatívnych emóciách a nedostatku koncentrácie. Priaznivo ovplyvňuje pamäť. Pozitívne pôsobí na mentálnu a emočnú rovnováhu.

€9,90 €8,25 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (5 ks)
Kód: 3148
Bylinný prášok Brahmi 100 g
Neohodnotené
Brahmi prasok Organic India
Novinka

Podrobný popis

Bylina Brahmi

  • podporuje zdravie nervovej sústavy,
  • zlepšuje kognitívne funkcie,
  • pomáha zvyšovať koncentráciu a zlepšovať pamäť,
  • prispieva k celkovej duševnej pohode, zmierňuje stres,
  • podporuje pokojnú vyrovnanú myseľ.

Spôsob užívania byliny Brahmi

Sú účinnejšie kapsuly, prášok alebo čaj?

Platí, že najefektívnejšia a najúčinnejšia forma užívania ajurvédskych bylín sú kapsuly. Kapsulová forma má vyššiu účinnosť kvôli postupnému uvoľňovaniu obsahu kapsuly v tráviacom trakte, vďaka čomu nie je potrebné užívať vysoké množstvá byliny ako napríklad v prípade práškov (churna) alebo čajov. Samotná kapsula je z rastlinnej celulózy, nijako tak nezaťažuje trávenie a je vhodná aj v prípade introlerancií, napríklad celiakie.

Sú účinnejšie drvené byliny alebo extrakty?

V prípade ajurvédskych bylín odporúčame užívať vždy v prvom rade drvené byliny. Extrakty sú vo väčšine prípadov pripravované z menej kvalitných bylín a nedisponujú preto ani BIO či EKO certifikátmi, rovnako tak sú vo väčšine prípadov tiež menej účinné. Do našej ponuky vyberáme vždy v prvom rade drvené byliny, pretože ide o v ajurvéde tradičnú a kvalitnejšiu formu.

Zloženie

Bio Brahmi prášok (celá bylina)

Dávkovanie

1/2 čajovej lyžičky dvakrát denne s pohárom teplej vody alebo mlieka.

Balenie

100 g

Krajina pôvodu

India

Ďalšie informácie

Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovajte mimo dosahu malých detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Nevystavujte slnečnému žiareniu.