Cédrový olej 100ml V

Neohodnotené

CÉDROVÝ ORECH obsahuje bohatý komplex vitamínov (A, B1, B2, B3, PP, B6, D, E, F) a minerálnych látok. Obsah vitamínu E je 5-krát väčší ako v olivovom oleji a 3-krát väčší ako v kokosovom.

Cédrový olej je známy ako liek na sto chorôb.Sibírska borovica je známa od staroveku pre liečivé vlastnosti nielen šišiek, ale aj jej mladých výhonkov, kôry, ihličia a drevnej štiepky.

Olej extrahovaný z nich obsahuje mastné kyseliny nasýtené (palmitú a stearovú) a nenasýtené (až 35,8% olejovej, až 27,75% linolénovej a až 71,1% linolovej) .

€20,50 €17,08 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (1 ks)
Kód: 116003
Cédrový olej 100ml V
Neohodnotené

Podrobný popis

OLEJ Z CÉDROVÉHO ORECHA 100% olej z cédrového orecha nerafinovaný - vyrobený unikátnou technológiou lisovania cédrového orecha za studena 100 gr oleja obsahuje 99,8 % tuku, prírodný produkt neobsahuje konzervačné a aromatizačné látky Všeobecné dostupné informácie : cédrový orech pôsobí na činnosť srdca podporuje tráviace ústrojenstvo a dýchacie orgány znižuje rozrastanie buniek prostaty, posilňuje potenciu, lieči niektoré formy neplodnosti normalizuje metabolizmus, zlepšuje činnosť žalúdka znižuje intoxikáciu organizmu po použití chemických preparátov a regeneruje tkanivo žalúdočno-črevného traktu.

Horčík obsiahnutý v oleji prispieva k rozšíreniu ciev, normalizuje zloženie krvi, má pozitívny vplyv nielen na ľudskú kožu, ale na celé telo pri pravidelnom užívaní v dennej strave miznú príznaky chronickej únavy zlepšuje celkový zdravotný stav, fyzické a duševné schopnosti pomáha odstraňovať ťažké kovy a lieky z tela pri laryngitíde, tracheitíde a neurodermitise nepostrádateľný pre malé deti, pri diéte a pre športovcov zlepšuje imunitný systém pri nachladnutí lieči vredy, psoriázu a ďalšie kožné ochorenia na liečbu dny a reumatizmu ako profylaktické činidlo pre žlčové kamene na detoxikáciu tela prakticky nemá žiadne kontraindikácie

V kuchyni: má príjemnú farbu a delikátnu chuť je veľmi populárny pri varení klasické maslo nahraďte cédrovým olejom na prílohy: zemiaky, ryžu, cestoviny i na chlieb do pečiva, na šaláty, studené omáčky, kaše a iné pokrmy ideálny na smaženie, najmä mäsa a rýb na pácovanie

V kozmetike: hydratuje stárnucu pleť posilňuje vlasy a nechty na zmäkčovanie kože nôh, rúk a iných častí tela má ideálne vlastnosti pre masáž odstraňuje únavu zlepšuje fyzickú kondíciu

Zloženie: 100 gr oleja obsahuje 99,8 % tuku.

Dávkovanie: 3x denne kávová lyžička

Upozornenie: prirodzená usadenina je prípustná

Výrobca:  Rusko 

Olej skladujte na chladnom a temnom mieste pri teplote 5 - 25°C. Po otvorení fľašu uschovajte v chladničke. Upozornenie: Všetky hore uvedené údaje slúžia pre informáciu a poučenie, nenahradzujú akúkoľvek liečbu predpísanú lekárom.

Údaje a informácie sú prevzaté z dostupných zdrojov internetu a z podkladov výrobcu v Ruskej federácii na základe dlhoročných výskumov a skúseností .