Cédrový olej s cédr. živicou 30% a hruštica 100 ml

Neohodnotené
Cédrový olej s cédrovou živicou 30 % je 100% prírodný komplex na báze 100% cédrového oleja lisovaného za studena s obsahom 30% cédrovej živice a 10% hruštica jednostranná
€17,50 €14,58 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (5 ks)
Kód: 116008
Cédrový olej s cédr. živicou 30% a hruštica 100 ml
Neohodnotené

Podrobný popis

Cédrový olej - lisovaný za studena z jadier cédru. Obsahuje jedinečný komplex vitamínov, minerálov, tukov a polynenasýtených mastných kyselín.

CÉDROVÝ ORECH obsahuje bohatý komplex vitamínov (A, B1, B2, B3, PP, B6, D, E, F) a minerálnych látok. Obsah vitamínu E je 5-krát väčší ako v olivovom oleji a 3-krát väčší ako v kokosovom.Cédrový olej je známy ako liek na sto chorôb. Cédrová živica - prírodný komponent , ktorý má antibakteriálne, protizápalové, protiplesňové účinky. Je silný antioxidant, obnovuje ochrannú funkciu buniek, čistí telo od toxínov.

Má regeneračné a hojace účinky. Pôsobí ako prírodné antibiotikum. Hruštica jednostranná (Orthilia sekunda) - je rastlina rastúca na Sibíri a Altaji a v ruskom ľudovom liečiteľstve je známa pod názvom "Horská maternica", čo naznačuje, že se jedná o vyložene ženskú bylinu. Veľmi priaznivo pôsobí predovšetkým na ženské orgány a gynekologické problémy, upravuje menštruáciu, je vhodná pri neplodnosti, nepravidelnom cykle, v menopauze, zlepšuje kvalitu sexuálneho života. Obsahuje triesloviny, flavonoidy, živice, kumaríny, arbutín, horčiny, saponíny, kyselinu vínnu aj citrónovú. Cédrová živica v kombinácii s cédrovým olejom a hrušticou jednostrannou : pôsobí hlavne na gynekologické orgány, upravuje menštruačný cyklus, je veľmi vhodný pri neplodnosti, v menopauze, má protizánetlivý a dezinfekčný účinok, direutický efekt, zlepšuje kvalitu sexuálneho života v ktoromkoľvek veku, zlepšuje obranyschopnosť. zápalové procesy genito-močových orgánov; pri infekčných a hubových procesoch močového systému.

Kandidóza ; s nepriaznivými zmenami v urogenitálnych orgánoch, nádoroch. ďalšie pôsobenie: je univerzálny prostiedkok pri prechladnutí, zápalových procesoch a pri avitaminoze. pôsobí na zápaly a infekcie zažívacieho ústrojenstva. má regeneračné účinky vhodný na hojenie rán má ochranný a vyživujúci účinok na pokožku je účinný na všetky kožné ochorenia krehké nechty, vlasy plešatosť lupiny normalizuje metabolizmus znižuje hladinu cholesterolu v krvi odstráňuje toxíny z tela, plesne a parazity.

Zloženie: cédrový olej lisovaný za studena - 60% a cédrová živica - 30% a 10% hruštica jednostranná.

Použitie: vnútorne: 0,5 čajovej lyžičky 2-3 krát denne /uvádza výrobca/.

Odporúčame 0,5 čajovej lyžičky ráno od 7-9,00 hod - môže byť na lačno alebo počas jedla prípadne po jedle.

Vonkajšie: Možné použitie vo forme tampónov: 1 lyžica rastlinného oleja(najlepšie šípkový alebo rakytníkový), pridajte 0,5 čajovej lyžičky cérový olej s cédrovou živicou a hrušticou jednostrannou.Namočte tampón do zmesi aby nasiakol a aplikujte do vagíny (použiť ako preventívne činidlo).

Trvanie použitia - 35 minút 2 krát denne po dobu 4 dní.

Obsah: 100 ml

Výrobca:  Rusko