Cédrový olej s cédr. živicou 30% a ľubovník 100 ml

Neohodnotené
Cédrový olej s cédrovou živicou 30 % je 100% prírodný komplex na báze 100% cédrového oleja lisovaného za studena s obsahom 30% cédrovej živice a 10% ľubovník bodkovaný.
€17,50 €14,58 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (5 ks)
Kód: 116010
Cédrový olej s cédr. živicou 30% a ľubovník 100 ml
Neohodnotené

Podrobný popis

Cédrový olej - lisovaný za studena z jadier cédru. Obsahuje jedinečný komplex vitamínov, minerálov, tukov a polynenasýtených mastných kyselín.

CÉDROVÝ ORECH obsahuje bohatý komplex vitamínov (A, B1, B2, B3, PP, B6, D, E, F) a minerálnych látok. Obsah vitamínu E je 5-krát väčší ako v olivovom oleji a 3-krát väčší ako v kokosovom.Cédrový olej je známy ako liek na sto chorôb. Cédrová živica - prírodný komponent , ktorý má antibakteriálne, protizápalové, protiplesňové účinky. Je silný antioxidant, obnovuje ochrannú funkciu buniek, čistí telo od toxínov.

Má regeneračné a hojace účinky. Pôsobí ako prírodné antibiotikum. Ľubovník bodkovaný - účinný liek na depresie, poruchy mikrocirkulácie, cievne zmeny, rieši zápalové procesy.Napomáha látkovej premene, priaznivo ovplyvňuje nervovú činnosť. Pri poruchách trávenia, pri chorobách pečene a žlčníka, pri zápaloch močových ciest, pri ženských chorobách. Obsahuje triesloviny, farbivá hypericín (červené) a hyperozid (žlté), éterický olej, živicu, organické kyseliny, vitamín C, provitamín A.

Cédrová živica v kombinácii s cédrovým olejom a ľúbovník bodovaný : kŕčové žiy a zmeny v krvných cievach - pomáha eliminovať cievne retikulá na tvári, ramenách, nohách; pri depresiách a nervových potiažach - podporuje zlepšovanie nálady, elimináciu negatívnych myšlienok; stresové situácie a zvyšuje odolnosť s hemoroidnými zmenami - pomáha predchádzať príznakom a poruchám; zápalové a infekčné procesy genitourinárnej oblasti; zabraňuje zmenám vonkajších a vnútorných orgánov spôsobených reprodukciou húb. má regeneračné účinky na hojenie kože po popáleninách, drobných ranách, odreninách a pomliaždeninách je vhodný na ošetrenie spálenej pokožky, po nadmernom opaľovaní, k ošetreniu narazenín, zapálených rán a pomliaždenín vhodný pri masáži na uvoľnenie svalov a celého tela vhodný na suché päty a lakte ďalšie pôsobenie: je univerzálny prostiedkok pri prechladnutí, zápalových procesoch a pri avitaminoze. pôsobí na zápaly a infekcie zažívacieho ústrojenstva. má regeneračné účinky vhodný na hojenie rán má ochranný a vyživujúci účinok na pokožku je účinný na všetky kožné ochorenia krehké nechty, vlasy plešatosť lupiny normalizuje metabolizmus znižuje hladinu cholesterolu v krvi odstráňuje toxíny z tela, plesne a parazity.

Zloženie: cédrový olej lisovaný za studena - 60% , cédrová živica - 30% a ľubovník bodkovaný - 10%.

Použitie: vnútorne: 0,5 čajovej lyžičky 2-3 krát denne /uvádza výrobca/.

Odporúčame 0,5 čajovej lyžičky ráno od 7-9,00 hod - môže byť na lačno alebo počas jedla prípadne po jedle.

Vonkajšie: 0,5 čajovej lyžičky natrieť na postihnutú pokožku podľa potreby

Obsah: 100 ml

Výrobca:  Rusko