Cédrový olej s cédr. živicou 30% a nátržník 100 ml

Neohodnotené
Cédrový olej s cédrovou živicou 30 % je 100% prírodný komplex na báze 100% cédrového oleja lisovaného za studena s obsahom 30% cédrovej živice a 10% extrakt nátržník biely.
€17,50 €14,58 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (5 ks)
Kód: 116012
Cédrový olej s cédr. živicou 30% a nátržník 100 ml
Neohodnotené

Podrobný popis

Cédrový olej - lisovaný za studena z jadier cédru. Obsahuje jedinečný komplex vitamínov, minerálov, tukov a polynenasýtených mastných kyselín.

CÉDROVÝ ORECH obsahuje bohatý komplex vitamínov (A, B1, B2, B3, PP, B6, D, E, F) a minerálnych látok. Obsah vitamínu E je 5-krát väčší ako v olivovom oleji a 3-krát väčší ako v kokosovom.Cédrový olej je známy ako liek na sto chorôb. Cédrová živica - prírodný komponent , ktorý má antibakteriálne, protizápalové, protiplesňové účinky. Je silný antioxidant, obnovuje ochrannú funkciu buniek, čistí telo od toxínov. Má regeneračné a hojace účinky. Pôsobí ako prírodné antibiotikum. Nátržník biely - má pozitívny regulačný účinok na funkciu štítnej žľazy, zabraňuje difúznym zmenám, podporuje resorpciu uzlín a prevenciu toxických zmien v tele.

Cédrová živica v kombinácii s cédrovým olejom a nátržníkom bielym pôsobí : zabraňuje rastu štítnej žľazy a vzniku ďalších novotvarov; pôsobí na nepriaznivé zmeny štítnej žľazy; normalizuje hormonálny systém. ďalšie pôsobenie: zápalových procesoch a pri avitaminoze. pôsobí na zápaly a infekcie zažívacieho ústrojenstva. má regeneračné účinky vhodný na hojenie rán má ochranný a vyživujúci účinok na pokožku je účinný na všetky kožné ochorenia krehké nechty, vlasy plešatosť lupiny normalizuje metabolizmus znižuje hladinu cholesterolu v krvi odstráňuje toxíny z tela, plesne a parazity.

Zloženie: cédrový olej lisovaný za studena - 60% , cédrová živica - 30% a nátržník biely exrakt - 10%.

Použitie: vnútorne: 0,5 čajovej lyžičky 2-3 krát denne /uvádza výrobca/.

Odporúčame 0,5 čajovej lyžičky ráno od 7-9,00 hod - môže byť na lačno alebo počas jedla prípadne po jedle.

Vonkajšie: 0,5 čajovej lyžičky natrieť na postihnutú pokožku podľa potreby

Obsah: 100 ml

Výrobca: Rusko