Cédrový olej s cédr. Živicou 30% a sabelnik 100 ml

Neohodnotené
Cédrový olej s cédrovou živicou 30 % je 100% prírodný komplex na báze 100% cédrového oleja lisovaného za studena s obsahom 30% cédrovej živice a 10% sabelnik - nátržnica močiarna.
€17,50 €14,58 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (5 ks)
Kód: 116013
Cédrový olej s cédr. Živicou 30% a sabelnik 100 ml
Neohodnotené

Podrobný popis

Cédrový olej - lisovaný za studena z jadier cédru. Obsahuje jedinečný komplex vitamínov, minerálov, tukov a polynenasýtených mastných kyselín.

CÉDROVÝ ORECH obsahuje bohatý komplex vitamínov (A, B1, B2, B3, PP, B6, D, E, F) a minerálnych látok. Obsah vitamínu E je 5-krát väčší ako v olivovom oleji a 3-krát väčší ako v kokosovom.Cédrový olej je známy ako liek na sto chorôb. Cédrová živica - prírodný komponent , ktorý má antibakteriálne, protizápalové, protiplesňové účinky. Je silný antioxidant, obnovuje ochrannú funkciu buniek, čistí telo od toxínov.

Má regeneračné a hojace účinky. Pôsobí ako prírodné antibiotikum. Sabelnik /nátržnica močiarna/ - má výrazný protizápalový, analgetický účinok na problematické oblasti muskuloskeletálneho systému a kĺbov. Cédrová živica v kombinácii s cédrovým olejom a sabelnik - nátržnica močiarna.

Protizápalový a hojivý účinok cédrového oleja a živice z cédrového stromu zvyšuje pozitívny účinok sabelniku, keď sa užíva vnútrne aj vonkajšie a pomáha: pri zápalových procesoch v kĺboch; na prevenciu bolesti a zmien v kĺboch; zlepšiť pohyblivosť kĺbov, zmierniť opuchy; na zabránenie bolesti chrbta a chrbtice; zlepšiť celkovú mobilitu; aby sa zabránilo nepriaznivým zmenám v muskuloskeletálnom systéme spôsobenom vekom a ťažkou fyzickou námahou. ďalšie pôsobenie: je univerzálny prostiedkok pri prechladnutí, zápalových procesoch a pri avitaminoze. pôsobí na zápaly a infekcie zažívacieho ústrojenstva. má regeneračné účinky vhodný na hojenie rán má ochranný a vyživujúci účinok na pokožku je účinný na všetky kožné ochorenia krehké nechty, vlasy plešatosť lupiny normalizuje metabolizmus znižuje hladinu cholesterolu v krvi odstráňuje toxíny z tela, plesne a parazity.

Zloženie: cédrový olej lisovaný za studena - 60% a cédrová živica - 30% a 10% nátržnica močiarna - sabelnik.

Použitie: vnútorne: 0,5 čajovej lyžičky 2-3 krát denne /uvádza výrobca/.

Odporúčam 0,5 čajovej lyžičky ráno od 7-9,00 hod - môže byť na lačno alebo počas jedla prípadne po jedle.

Obsah: 100 ml

Výrobca:  Rusko