Chanca piedra 30g

Neohodnotené

Koliky, diabetes, hnačka, horúčka, chrípka, žltačka, tumory /nádory/ i zápaly pošvy.

Expirácia 05/2024

–21 % €2,90 €2,42 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (1 ks)
Kód: 114013
Chanca piedra 30g
Neohodnotené
2602 chanca piedra 30g
Akcia Výpredaj
–21 %

Podrobný popis

Zloženie: Phyllanthus niruri

Použitie: Rastlina sa používa pri najrôznejších problémoch ako sú koliky, diabetes, hnačka, horúčka, chrípka, žltačka, tumory /nádory/ i zápaly pošvy. Je to malý zázrak, že bylinka má takto široké spektrum použitia. Výborná je tiež pri hepatitíde, infekcii močových ciest a obličiek, bolestiach kĺbov, cystitidách, problémoch s prostatou, znižuje krvný tlak a uvoľňuje napätie a kŕče brušných orgánov a močových ciest.

Popis: Chanca Piedra sa vyskytuje v dažďovom amazonskom pralese, na Bahamách, v Južnej Indii a Číne. Rod Phyllanthus, do ktorého Chanca Piedra patrí, obsahuje viac ako 600 druhov tráv, krovín, jednoročných alebo dvojročných rastlín. Phyllanthus niruri má vďaka svojmu zloženiu blahodarné účinky. Španielsky názov Chance Piedra znamená "Brzda alebo rozbíjač kameňov". Chanca Piedra je doposiaľ veľmi používaná v ľudovej medicíne Južnej Ameriky, kde dosahuje veľkú popularitu.

Návod na prípravu: 5g bylinky zalejeme 1l horúcou vodou (cca 80°C), necháme 15 minút lúhovať

Dávkovanie: po precedení podávame 2-3krát denne, 3dl dospelí, deti od 3 rokov 1 krát denne 3dl

Upozornenie: Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Informácie o bylinke nájdete vo verejne prístupných zdrojoch na internete alebo v herbári.

Skladujte na suchom a tmavom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Krajina pôvodu základnej zložky: Južná Amerika

Výrobca: Sanny Tea