Chanca Piedra Kapsuly

Neohodnotené

Podporuje činnosti pečene, obličiek a celej vylučovacej sústavy. Používa sa aj na zvýšenie celkovej obranyschopnosti organizmu. 

€19,90 €16,58 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (3 ks)
Kód: 35015
Chanca Piedra Kapsuly
Neohodnotené

Podrobný popis

Kapsuly Chanca Piedra Planet Ayurveda sa používajú na podporu činnosti pečene (podporu vylučovania žlčníkových kamienkov). Podporu funkcie močových ciest (podporu vylučovania obličkových kamienkov). Podporu vylučovacej funkcie obličiek. Podporu trávenia. V ajurvéde pre svoj silný účinok pri akýchkoľvek vírusových ochoreniach.

Kapsuly Chanca Piedra obsahujú štandardizovaný bylinný extrakt celej rastliny, známej v ayurvéde ako bhumyamlaki alebo bhumiamla. "Bhumi" znamená "zem" a "amla" sú "malé bobule". Bhumiamla je teda malá rastlina rastúca na zemi s malými bobuľami. Tiež sa nazýva bhumyamalaki. Vhodné pre vegetariánov aj vegánov. Účinky rastliny Phyllanthus Niruri (Chanca Piedra): Chanca piedra je španielsky názov pre rastlinu Phyllanthus niruri. Voľne preložené znamená tento názov „drvič kameňov“ alebo „ten, čo rozbíja kamene“.

Phyllanthus niruri obsahuje veľa účinných látok: flavonoidy, terpenoidy, alkaloidy, polyfenoly, taníny, saponíny a ďalšie. V ajurvéde známa aj pod názvom Bhumi Amla sa používa najčastejšie na podporu trávenia a podporu činnosti pečene. Phyllanthus niruri podporuje funkciu močových ciest a vylučovaciu funkciu obličiek. Taktiež má priaznivý vplyv na celkovú obranyschopnosť a odolnosť organizmu - účinne pôsobí proti rôznym typom vírusov.

Obsah 1 kapsuly: 500 mg štandardizovaného extraktu.

Kapsuly sú plnené štandardizovaným extraktom poskytujú hneď niekoľko výhod oproti kapsuliam plneným surovým bylinným práškom či bežným extraktom.

Neobsahujú žiadne ďalšie plnivá, aditíva ani chemické látky. Použité kapsuly sú z celulózy rastlinného pôvodu.

Ajurvédske vlastnosti: Vata: + Pitta: - Kapha: - 

Odporúčané kombinácie: Pre lepší efekt odporúčame kombinovať s kapsulami LIV SUPPORT (podpora funkcie pečene), REN PLAN (podpora obličiek) a/alebo INDICKÁ ECHINACEA (vírusové ochorenia, podpora pečene).

Balenie: 60 ks kapsúl až 500 mg štandardizovaného extraktu 10:1 z rastliny Phyllanthus niruri Linn. (Euphorbiaceae) obsahujúci 2% horčín.

Poťah kapsuly z celulózy rastlinného pôvodu.

Dávkovanie: 1 kapsula 1 x denne. V kapsuliach je použitý vysoko účinný štandardizovaný extrakt z rastliny.

Jedná sa o čisto prírodný produkt bez akýchkoľvek chemikálií, aditív či lacných plnív.

Upozornenie: Pre lepší účinok odporúčame dodržať medzi jedlom a ajurvédskymi produktami aspoň pol hodinu, ideálne hodinu.