Collagen Booster 60 kps

Neohodnotené

Posilňovač kolagénu s Kyselinou hyalurónovou a Resveratrolom 60 kasúl

€45 €37,50 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (1 ks)
Kód: 3031
Collagen Booster 60 kps
Neohodnotené

Podrobný popis

Detaily produktu

  • S kyselinou hyalurónovou a resveratrolom
  • Podporuje rast nových buniek, vyhladzuje a hydratuje pokožku

Reserveage Nutrition Collagen Booster s kyselinou hyalurónovou a resveratrolom omladzuje pokožku a podporuje rast nových buniek. Ako starneme, pociťujeme postupný úbytok kolagénu, čo je miesto, kde nastupuje dobrý doplnok. Reserveage Collagen Booster kombinuje BioCell Collagen s kyselinou hyalurónovou a chondroitínom, aby hydrofilizoval, zvlhčoval a redukoval známky starnutia, revitalizuje pevnosť a tón pleti a zároveň vyhladzuje jemné línie.

Doplnkové informácie

Veľkosť porcie 2 kapsuly

Obsah: 60 kapsúl

Množstvo na porciu % Denná hodnota
BioCell Collagen® (hydrolyzovaný extrakt z kuracích hrudných chrupaviek) s prirodzene sa vyskytujúcim hydrolyzovaným kolagénom typu II, chondroitín sulfát, kyselina hyalurónová
1000 mg
*
Pro-Longevity Factors® Blend extrakt z japonskej stavavice (Polygonum cuspidatum) (koreň a podzemok) (štandardizovaný tak, aby obsahoval 100 mg trans-Resveratrolu), Organické francúzske celé červené hrozno (Vitis vinifera) (šupka, semená, plody, stonka, vinič) , Organické muscadine celé červené hrozno (Vitis rotundifolia) (šupka a semená)
400 mg
*

* Denná hodnota nie je stanovená

Ostatné zložky: želatína (kapsula), ryžové otruby, oxid kremičitý.

Dávkovanie

2 kapsuly denne , hodinu pred jedlom. Pri potrebe intenzívnejšie podporiť regeneračné procesy je možné brať až 4 kapsuly denne. Vhodné užívat súčasne s Cellular Age-defying Tonic

UPOZORNENIE: UCHOVÁVAJTE MIMO DOSAHU DETÍ A ZVIERATKOV. Pred užitím tohto lieku sa poraďte so svojím lekárom, najmä ak ste tehotná, dojčíte, užívate lieky alebo ste pod dohľadom lekára. Nepoužívajte, ak je vonkajšie tesnenie poškodené alebo chýba.

  • BEZLEPKOVÝ
  • KETO & PALEO 
  • Recyklovateľný obal