Day Ultra Cream 50 ml

Neohodnotené

Denný, čisto prírodný, vyživujúci krém s vypínacími účinkami, s výrazným anti-age pôsobením, s obsahom extraktov zo špeciálnych rias, bylín, prírodných olejov a vedecky podložených aktívnych komplexov s vybranými „cosmos“ certifikovanými ingredienciami.

€56,60 €47,17 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (1 ks)
Kód: 3307
Day Ultra Cream 50 ml
Neohodnotené
1282 3 day ultra cream 50 ml expirace 2 2023
Novinka

Podrobný popis

Hlavné účinky:
- viditeľné liftingové zmeny tvárových kontúr a rysov
- podpora rastu a množenia základných buniek väzivového tkaniva, fibroblastov
- aktivácia tvorby vysoko kvalitného kolagénu (vedecky preukázané zlepšenie o 100%)
- vyhladenie vrások (vedecky preukázané vylepšenie vrások o 135%)
- zlepšenie mikrocirkulácie, mikroštruktúry a zvýšenie elasticity
- ochrana pred UV, HEV, Wi-Fi žiarenie, proti modrému svetlu, ROS, oxidácii lipidov
- vyhladenie vrások okolo očí

Aktívne látky:
Miazga z listov juhoafrickej liečivej rastliny Bulbine frutescens, ktoré podporujú obnovu a zvýšenie tvorby kvalitného kolagénu. Tento komplex aktívnych látok má vedecky dokázané účinky s vylepšením vzhľadu vrások až o 135%, so 100% väčšou hustotou kolagénu as viditeľnými liftingovými zmenami tvárových kontúr a rysov. Podporuje rast a množenie fibroblastov, čo sú základné bunky väzivových tkanív.

Karotenoidy (B-karotén) získané z riasy Tetradesmus obliquus, pôsobiaci ako Faradayov štít, chránia kožné bunky pred rôznymi typmi žiarenia ako je UV, HEV a Wi-Fi, proti modrému svetlu a tiež pred oxidatívnym stresom, spôsobujúcim škodlivý kaskádový efekt . Tieto karotenoidy majú dvojaký účinok. Pôsobí ako na ochranu a regeneráciu kožných buniek, tak aj na doplnenie karotenoidov do pokožky, čo následne pôsobí ako bariéra a poskytuje pleti mladistvejší vzhľad.

Prírodný polymér z červenej riasy Porphyridium cruentum s vysokým obsahom esenciálnych aminokyselín, vitamínov a minerálov má vedecky dokázané účinky v boji proti vráskam. Tento komplex vytvorí na koži ochranný film, ktorý následne vyhladzuje jemné aj hlboké vrásky, zlepšuje mikroštruktúru pleti, vyhladzuje vrásky okolo očí, poskytuje okamžité a udržateľné vypínacie účinky, podporuje tvorbu kolagénu, chráni pleť pred UV žiarením.

Mandľový, moringový a karanja oleja tvoria s aktívnymi látkami synergický efekt umocňujúci zvláčňujúce účinky, hydratáciu a regeneráciu kože. Obsahujú vitamíny E, K a biotín. Sú prírodným zdrojom minerálov ako draslík, fosfor, horčík a spolu s omega esenciálnymi mastnými kyselinami prispievajú k vyživeniu a zvláčneniu kože. Kyselina behenová obsiahnutá v moringovom oleji má navyše aj antioxidačné účinky. Karanja olej je prírodný olej zo semien stromu Pongania glabra s vysokým obsahom kyseliny olejovej a účinných látok pangamínu a karanjinu. Tieto látky poskytujú okrem hydratácie aj ochranu pred predčasným starnutím a vyhladzujú jemné vrásky.

K hydratácii, regenerácii a vyživeniu pleti prispieva aj Aloe Vera.

Nízkomolekulová kyselina hyalurónová má schopnosť preniknúť hlboko do extracelulárneho matrixu kože, kde vytvára prostredie pre lepšie delenie buniek. Hydratuje pokožku zvonku, ale aj zvnútra a zároveň dopĺňa prirodzené straty kyseliny hyalurónovej.