Digest Plus 90 ks

Neohodnotené

Podpora trávenia, činnosti žlčníka a pečene, Vhodná podpora imunity cez posilnenie trávenia. 

Expirácia 05/2024

–20 % €19 €15,83 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (2 ks)
Kód: 1050
Digest Plus 90 ks
Neohodnotené
1636 1 digest plus 90 ks ecce vita
Akcia Výpredaj
–20 %

Podrobný popis

Originálna receptúra Digest plus je zložená zo štandardizovaných extraktov bylín, ktoré svojim synergickým pôsobením podporujú trávenie, vylučovanie, činnosť žlčníka a pečene a zároveň sa podporuje aj imunitný systém.

Kapsuly sú vyrobené z rastlinnej celulózy a v každej sa nachádza zmes štandardizovaných extraktov častí bylín, ktoré vzájomným synergickým pôsobením podporujú tráviaci systém. Agrimonia eupatoria/repík lekársky podporuje normálnu činnosť pečene, žlčníka a vylučovanie. Gentiana lutea/horec žltý a Melissa officinalis/medovka lekárska podporujú trávenie. Foeniculum vulgare/fenikel obyčajný pomáha s trávením a očistou organizmu, pomáha pri dojčení. Zingiber officinale/zázvor/ďumbier lekársky je antioxidant, podporuje imunitný systém, má vplyv na trávenie a normálnu hladinu cukru v krvi.

Bez lepku, bez laktózy, bez sóje, bez GMO, vhodné pre vegánov.

Zloženie/1 kapsula: Agrimonia eupatoria (repík lekársky) 120 mg, Zingiber officinale (zázvor/ďumbier lekársky) 110 mg, Foeniculum vulgare (fenikel obyčajný) 110 mg, Melissa officinalis (medovka lekárska) 100 mg, Gentiana lutea (horec žltý) 50 mg, Pimpinella anisum (bedrovník anízový) 10 mg

Dávkovanie: 1 kapsulu 1 – 3× denne s jedlom po dobu 3 – 6 týždňov. Vhodné je tento produkt kombinovať s produktom Gut Protect (1 odmerka 2 x denne medzi jedlami). Pri intenzívnejšej kúre 2 kapsule 3 × denne s hlavným jedlom 14 – 21 dní, následne je možné dávku znížiť na 1 kapsulu 3 × denne s hlavným jedlom opäť po dobu 14 – 21 dní. Vhodné doplniť o probiotiká s prebiotikami alebo s produktom Horčík-zinok-vitamín B6 večer pred spaním.

Obsah: 90 kapsúl/hmotnosť 55,5g

Upozornenie: Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporučené denné dávkovanie. Nie je určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Uchovávajte mimo dosah malých detí.

Skladovanie: Uchovávajte na chladnom a suchom mieste. Nevystavujte slnečnému žiareniu.