Eve Plus Kapsuly

Neohodnotené
Eve Plus Planet Ayurveda obsahuje silné extrakty z rastlín bohatých na antioxidanty a živiny. Pomáha zlepšiť kondíciu tela aj mysle
€19,90 €16,58 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (2 ks)
Kód: 35048
Eve Plus Kapsuly
Neohodnotené

Podrobný popis

Eve Plus Kapsuly Planet Ayurveda

Eve Plus Ajurvédska zmes Eve Plus sa používa: na zlepšenie celkovej kondície organizmu a podporu zdravia, na podporu psychickej pohody, na dodanie potrebných výživných látok, ako zdroj antioxidantov, pri psychickej a fyzickej slabosti. Ajurvédska zmes Eve Plus obsahuje ajurvédske byliny, ktoré majú omladzujúci účinok a pomáhajú znovu obnoviť funkcie jednotlivých orgánov.

Tieto byliny harmonizujú hormonálny systém, vyživujú celé telo a posilňujú nervovú sústavu. Vďaka tomu, že odstraňujú voľné radikály z tela pomáhajú bojovať proti starnutiu, obnovujú silu a zlepšujú celkovú kondíciu tela aj mysle. Pomáhajú chrániť telo pred rôznymi infekciami a znižujú komplikácie ochorení. Ajurvédska zmes Eve Plus je vhodná pre každého.

Zloženie: 100% štandardizovaný extrakt, 1 kapsula 500mg obsahuje: 150 mg štandardizovaného extraktu 8:1 z koreňa rastliny Withania somnifera (Ashwagandha), 150 mg štandardizovaného extraktu 4:1 z koreňa rastliny Asparagus racemosus (Shatavari), 50 mg štandardizovaného extraktu 10:1 z listov rastliny Moringa oleifera (Moringa), 150 mg štandardizovaného extraktu 8:1 z celej rastliny Bacopa monnieri (Brahmi).

Poťah kapsuly je z celulózy rastlinného pôvodu.

Kvalita: 100% prírodné kapsuly, plnené 100% prírodným vysoko účinným extraktom. Kapsuly nie sú plnené obyčajným práškom z rastlín.

Obsahujú násobne účinnejšiu formu - štandardizovaný extrakt. 

Balenie: 60 kapsúl á 500 mg (čistý extrakt, bez akýchkoľvek prídavných látok a plnív)

Dávkovanie: 1-2 kapsuly 1-2 x denne