Female Health Support (Bylinky pre ženy)

Neohodnotené
Tie najlepšie ajurvédske bylinky na ženské problémy.
€19,90 €16,58 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (2 ks)
Kód: 35037
Female Health Support (Bylinky pre ženy)
Neohodnotené

Podrobný popis

Kapsuly Female Health Support - 100% prírodný produkt

Zloženie: 100% štandardizovaný extrakt, 1 kapsula 500mg obsahuje: 200 mg štandardizovaného extraktu 8:1 z kôry rastliny Saraca indica (Ashok), 150 mg štandardizovaného extraktu 8:1 z kôry rastliny Symplocos racemosa (Lodhra), 150 mg štandardizovaného extraktu 4:1 z koreňa rastliny Asparagus racemosus (Shatavari). Poťah kapsuly je z celulózy rastlinného pôvodu.

Kvalita: 100% prírodné kapsuly, plnené 100% prírodným vysoko účinným extraktom. 

Balenie: 60 kapsúl á 500 mg (čistý extrakt, bez akýchkoľvek prídavných látok a plnív)

Dávkovanie: 1 -2 kapsuly 2 x denne Female Health Support je čisto prírodná bylinná kombinácia, ktorá sa v ayurvédskej medicíne často používa bez akýchkoľvek vedľajších účinkov. Bylinky použité pri tomto produkte synergicky vyvažujú narušené dóše vata a pitta. Dôležitými bylinami použitými v doplnku je Ashoka, Shatavari a Lodhra. Byliny posilňujú u žien celkový reprodukčný systém a tiež zvyšujú libido, môžu sa tiež používať pri endometrióze (endometrium – sliznica maternice sa ukladá v rôznych reprodukčných orgánoch), cystách na vaječníkoch a pri myóme maternice. Navodzujú a podporujú hormonálnu rovnováhu, pomáhajú pri problémoch s menštruáciou (príliš krátky alebo dlhý menštruačný cyklus, príliš silná či slabá menštruácia, bolestivá menštruácia atď.) Viac o bylinách prospešných pre zdravie žien si môžete prečítať tu.

Odporúčané kombinácie s Female Health Support: Pri cystách na vaječníkoch a vajíčkovodoch pridajte FENUGREEK. Pri mykózach a kvasinkách pridajte NEEM. Pri príliš silnej menštruácii pridajte VASAKU. Pri príliš slabej alebo úplne chýbajúcej menštruácii pridajte ALOE VITALS.

Odporúčaná doba užívania Female Health Support: Female Health Support je vyvážená čisto prírodná zmes bylín. Nie je návyková a je vhodná pre všetky ženy od prvej menštruácie (prípadne aj pred ňou pri hormonálnej nerovnováhe). Zlepšenie stavu môže nastať už po 2-3 týždňoch pri dávkovaní 2x2 kapsuly denne. Pre optimálny výsledok užívajte minimálne 3 mesiace.