FenuGym Kapsuly

Neohodnotené
Ajurvédska zmes FenuGym obsahuje 4 účinné byliny na podporu pri liečbe cukrovky.
€19,90 €16,58 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (1 ks)
Kód: 35052
FenuGym Kapsuly
Neohodnotené

Podrobný popis

Kapsuly FenuGym sú vhodné predovšetkým ako podporná kombinácia pre cukrovkárov: Ovplyvňujú úrovne cukru v krvi. Obnovuje bunky pankreasu. FenuGym je kombinácia štyroch silných bylín Methika (Fenugreek), Gurmar (Gymnema), Haridra (Kurkumín) a Saptarangi, ktoré sú veľmi dobre známe svojimi účinkami na cukrovku.

Pomáhajú znovu obnoviť fungovanie buniek v tele a chránia telo pred ťažkosťami spôsobenými vysokou úrovňou cukru. Tieto byliny sa v ajurvéde používajú už po stáročia na rýchle zníženie cukru v krvi, čím pomáhajú chrániť telo pred problémami ako sú retinopatia, myopatia a neuropatia. Pravidelné užívanie týchto bylín reguluje úrovne glukózy v krvi. Byliny ocenia najmä ľudia s viacerými komplikáciami cukrovky.

Zloženie: 100% štandardizovaný extrakt, 1 kapsula 500mg obsahuje: 250 mg štandardizovaného extraktu 15:1 zo semiačok rastliny Trigonella foenum-gracum (FENUGREEK, senovka grécka). 100 mg štandardizovaného extraktu 10:1 z listov a koreňa rastliny Gymnema sylvestre (GURMAR). 100 mg štandardizovaného extraktu 7:1 z podzemku rastliny Curcuma longa (HARIDRA). 50 mg štandardizovaného extraktu 12:1 z koreňa rastliny Salacia chinensis (SAPTARANGI)

Poťah kapsuly je z celulózy rastlinného pôvodu.

Kvalita: 100% prírodné kapsuly, plnené 100% prírodným vysoko účinným extraktom. Kapsuly nie sú plnené obyčajným práškom z rastlín.

Balenie: 60 kapsúl á 500 mg (čistý extrakt, bez akýchkoľvek prídavných látok a plnív)

Dávkovanie: 1-2 kapsuly 1-2 x denne