Garam Masala 50g BIO

Neohodnotené

Všestranná aromatická zmes korenia, ktorá zahreje telo a poteší dušu.

€6,50 €5,42 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (2 ks)
Kód: 2452
Garam Masala 50g BIO
Neohodnotené

Podrobný popis

Garam Masala znamená „horúce korenie“ a patrí k najznámejším zmesiam korenín nas svete. Toto korenie prepožičiava jedlám typickú "indickú" chuť. Pridáva sa na konci varenia. Vhodné na dochutenie polievok, vegetariánskych jedál, strukovín alebo podľa vlastnej chuti a predstavivosti.

Garam Masala je vyrábaná podľa tradičnej receptúry z orestovaného korenia. Podporí KAPHA dóšu.

Zloženie: Rímska rasca*, Koriander*, Bobkový list*, Čierne korenie*, Kardamom*, Klinčeky*, Muškátový kvet*, Škorica Cassia*, Dlhé korenie (Pippali)*, Kajenské korenie*, Horčičné semeno*. *produkty ekologického poľnohospodárstva

Pôvod jednotlivých surovín: ekologické poľnohospodárstvo EÚ a mimo EÚ

Vyrobené v Rakúsku

KAPHA dóša KAPHA sa skladá z prvkov Vody a Zeme. Je fyzickým základom pre energiu Váty a Pitty, poskytuje výživu kĺbom a tvori štrukturálnu podporu tela vo forme svalového, tukového a kostného tkaniva. Stabilná Kapha privádza do organizmu vodu, vyživuje kĺby a kožu, zabezpečuje imunitu. Riadi štruktúru buniek, telesné funkcie, rast, metabolizmus tukov a poskytuje mysli stabilitu. Zvýšená Kapha (veľmi vhodná je osobná diagnostika dóše) sa prejavuje opuchmi, nadmernou tvorbou hlienov, obezitou, cukrovkou, depresiami, vlhkou astmou a kašľom, častým nachladnutím, zápalmi dutín, poruchami štítnej žľazy, nafukovaním, únavou, ochoreniami ďasien a nadmernou potrebou spánku.