GCM-N sirup

Neohodnotené

Pomáha rozpúštaniu hlienov a uľahčuje vykašliavanie.


€5,50 €4,58 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (>5 ks)
Kód: 3313
GCM-N sirup
Neohodnotené

Podrobný popis

GCM-N je preverený bylinný prípravok vo forme chuťovo prijateľného sirupu, môže napomôcť uvoľneniu kašľa. 
Svojou činnosťou môže okamžite upokojiť sliznicu v krku, zmierniť podráždené hrdlo, riediť bronchiálne výlučky
a napomáhať tak vykašliavaniu. Neobsahuje návykové látky a nemá žiadne vedľajšie účinky.

Pomáha rozpúšťaniu hlienov a uľahčuje vykašliavanie. GCM-N je preverený bylinný prípravok vo forme chuťovo prijateľného sirupu, môže napomôcť uvoľneniu kašľa. Svojou činnosťou môže okamžite upokojiť sliznicu v krku, zmierniť podráždené hrdlo, riediť bronchiálne výlučky a napomáhať tak vykašliavaniu. Neobsahuje návykové látky a nemá žiadne vedľajšie účinky. Pri jeho užívaní si môžete byť istí pokojným spánkom bez úporného kašľa. 

Zloženie: Adhatóda vasica (nezmená cievnatá)Táto rastlina sa vyskytuje takmer po celej Indii a má výborné expektoračné a antispastické účinky. Používa sa v alternatívnej terapii ako mierne avšak trvalé bronchidilatans, rozpúšťa hlieny a mierni podráždenie a kŕče v priedušinkách.Ocimum sanctum (bazalka posvätná):Túto drobnú rastlinku je možné nájsť v celej Indii, kde sa po stáročia bežne užíva ako liek proti kašľu. Má upokojujúce a expektoračné účinky. Používa sa tiež pri liečbe menštruačných porúch, žalúdočných problémoch a aróma terapiu.Emblica officanilis (emblika lekárska):Tento strom rastie v indických lesoch. Je veľmi výživný a bohatý na vitamín C. Má expektoračné, kardiotonické, antioxidačné a antiemetické účinky. 

V každých 5 ml je obsiahnuté: Adhatóda vasica, nesmena cievnatá - 0,70 gmsOcimum sanctum, bazalka posvätná - 0,25 gmsTerminalia belerica, vrchol myrobalánový - 0,05 gmsEmblica officinalis, emblika lekárska - 0,05 gmsZingiber officinale, zázvor obyčajný - 0,025 gmsPiper nigrum, korenistý čierny - 0.025 gmsPotable water, Pitná voda - QS

Dávkovanie: Dvakrát až trikrát denne po 10-15 ml. (2 lyžičky) deti od 6 do 12 rokov 2x denne 5ml (1 lyžička). 

Upozornenie: Nie je určené pre tehotné a dojčiace ženy a pre deti. Nie je určené pre diabetikov. 

Balenie: 100 ml 

Krajina pôvodu: India