Gut Protect 130 g

Neohodnotené

Zmes kľúčových živín pre harmonizáciu funkcie tráviaceho traktu, podporu trávenia, na ochranu buniek pred oxidačným stresom a na podporu metabolizmu bielkovín a sacharidov.

 

€49,90 €41,58 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (2 ks)
Kód: 1055
Gut Protect 130 g
Neohodnotené

Podrobný popis

Gut Protect to je originálna receptúra kľúčových živín pre harmonizáciu funkcie tráviaceho traktu, podporu trávenia, na ochranu buniek pred oxidačným stresom a na podporu metabolizmu bielkovín a sacharidov. Gut Protect s Sustamine® L-Alanyl-L-Glutamine. Sustamine® je registrovaná značka KYOWA HAKKO BIO CO., LTD.

Táto sypká zmes obsahuje Sustamine® L-Alanyl-L-Glutamine, čo je ultra čistá, klinicky testovaná jedna z najlepšie vstrebateľných foriem tejto aminokyseliny, vytvorená špeciálnou patentovanou formou fermentácie. Súčasťou zmesi sú extrakty a časti bylín a taktiež špeciálne živiny ako quercetin, N-Acetyl-Glucosamin a zinok. Glycyrrhiza glabra/deglykorizované sladké drievko napomáha k zdravej funkcii trávenia a posilňuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu. Patrí medzi antioxidanty. Podporuje duševné zdravie, nervový systém a upokojuje organizmus. Zinok prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom a k normálnej funkcii imunitného systému. Pozitívne ovplyvňuje metabolizmus bielkovín a sacharidov. Prispieva k optimálnemu stavu kostí, svalov, nechtov a zraku. Aloe Vera je antioxidant. Podporuje imunitný systém, správnu funkciu tráviaceho traktu a očistu (detoxikáciu) organizmu.

Zloženie v 1 dávke (4,18 g): L-Alanyl-L-Glutamin (L-Alanyl-L-Glutamin) 2500 mg, Glycyrrhiza glabra (Sladké drievko koreň) 245 mg, N-Acetyl-Glucosamin (N-Acetyl-Glucosamin) 400mg, Quercetin (Quercetin) 170 mg, Ulmus rubra (Brest červený kôra) 400 mg, zinok (Pikolinát zinečnatý) z toho zinok 5 mg, t.j. 50 % RHP*, Althaea officinalis (Ibiš lekársky koreň) 300 mg, Aloe Vera (aloin<1ppm) extrakt vo forme prášku 100 mg, stearan horečnatý 40 mg *referenčná výživová hodnota denného príjmu u dospelých

Dávkovanie: 1 × denne 1 plnú odmerka (4,18 g) medzi jedlami, rozpustiť v pohári vody. Vhodné doplniť o probiotiká s prebiotikami po dobu 1 mesiaca. Pri intenzívnejšej kúre: 1/2 až 1 odmerku 3 × denne medzi jedlami + 1 odmerku pred spaním. Taktiež je vhodné doplniť o probiotiká s prebiotikami po dobu 1 mesiaca.

Bez lepku, bez laktózy, bez sóje, neobsahuje GMO, vhodné pre vegánov.

Obsah/hmotnosť: 130 g (31 dávok)

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.

Skladovanie: Uchovávajte na chladnom a suchom mieste. Nevystavujte slnečnému žiareniu.