Hemohills 60 kapsúl Herbal Hills

Neohodnotené

Zdravá činnosť srdca a ciev v celom tele.

€12,50 €10,42 bez DPH
Dostupnosť: Objednané (>5 ks)
Kód: 2053
Hemohills 60 kapsúl Herbal Hills
Neohodnotené

Podrobný popis

Ajurvédsky doplnok stravy je zmesou bylín a korenia podporujúce zdravú činnosť srdca a ciev v celom tele. Morená srdcovitá je jednou z bylín obsiahnutých v kapsuliach a je známa svojimi pozitívnymi účinkami na činnosť srdca a čistenie krvi. Prípravok obsahuje aj kombináciu bylín Triphala a Trigonella foneum-graecum.

Výrazné liečivé účinky má červený pigment (alizarín) z koreňa moreny srdcovitej. Obsahuje antrachinóny, triperpenoidy a ďalšie látky, ktoré napomáhajú k dobrej cirkulácii krvi a pomáhajú odplaviť stagnujúcu krv. Hemohills sú vhodné užívať napr. pri poruchách menštruácie, silného krvácania, pri krvácavom ochorení. Znižuje opuchy a posilňuje aj činnosť pečene a obličiek.

Vďaka zlepšeniu krvného obehu dochádza aj k rýchlejšiemu hojeniu rán a zlomenín.

Zloženie: Jedna kapsula obsahuje: 150 mg výťažku z koreňa Rubia cordifolia, 30 mg výťažku z plodov Emblica officinalis, 30 mg výťažok z plodov Terminalia chebula, 30 mg výťažku z plodov Terminalia bellerica, 80 mg výťažku zo semien Trigonella foenum graecum, 80 mg prášku z plodov Terminalia chebula, 1 mg oxidu kremičitého (protispekavá látka), kapsule: rastlinná celulóza (HPMC)

Dávkovanie: 1-2 kapsule 1x denne, po jedle

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy, ani ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie: Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.