Herbal Detox

Neohodnotené

munita- detoxikácia- vylučovanie Tinktúra zo zahustených extraktov 10 bylín pre podporu detoxikácie, imunitného systému, trávenie s antioxidantmi.

€21,40 €17,83 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (2 ks)
Kód: 115016
Herbal Detox
Neohodnotené

Podrobný popis

Herbal detox obsahuje zahustené extrakty 10 bylín, ktoré podporujú vylučovanie, detoxikáciu a prirodzenú obranyschopnosť.

Juglans regia folium pomáha s kontrolou metabolizmu lipidov (cholesterolu a triglyceridov). Podporuje normálnu funkciu močového mechúra, pomáha udržovať zdravú pokožku. Zvyšuje fyziologickú odolnosť organizmu. Má antioxidačné účinky. (Antioxidanty môžu chrániť pred voľnými radikálmi v prípade nedostatku potravín alebo zvýšeného množstva živín, proti pôsobeniu voľných radikálov v dôsledku stresu, alkoholu, UV žiarenia či znečistených atmosférických podmienkach).

Curcuma longa podporuje normálne trávenie, normálnu činnosť pečene, správnu činnosť kardiovaskulárneho systému, imunitný systém-antioxidant, normálny stav kĺbov a kostí, správnu funkciu nervovej sústavy a dýchacieho systému, normálny stav pokožky.

Levanduľa angustifolia podporuje normálne trávenie, spánok a relaxácia. Uncaria tomentosa podporuje imunitný systém a prirodzenú obranyschopnosť.

Cinnamomum zeylanicum pôsobí ako antioxidant. Pomáha udržiavať normálnu hladinu cukru v krvi.

Inula helenium používa sa na zvýšenie renálnej eliminácie vody, na odvodnenie organizmu. Stimuluje vylučovacie funkcie organizmu.

Obsah: 2x50 ml

Zloženie: Orech kráľovský list a plod (Juglans regia folum et fructus), Kurkuma dlhá podzemok (Curcuma longa rhisoma), Redmihák plstnatý kôra (Uncaria tomentosa cortex), Oman pravý koreň (Inula helenium radix vulgaris herba), Palina brotan vňať (Artemisia abrotanum herba), Palina pravá vňať (Artemisia absintium herba), Kardamovník obyčajný plod (Elettaria cardamomum fructus), Škoricovník cejlónsky kôra (Cinnamomum zeylanicu cortex hanol 40%

Odporúčané dávkovanie pre vnútorné použitie: Tinktúra sa užíva ráno nalačno aspoň 20 minút pred jedlom a večer hodinu po jedle a je možné ju rozpustiť vo vode či džúse. Prvý týždeň 10 kvapiek denne. Druhý týždeň 15 kvapiek denne. Tretí týždeň 20 kvapiek za deň, túto dávku možno zvýšiť na 30 kvapiek denne za predpokladu, že sa nedostavujú nežiaduce reakcie. Štvrtý týždeň pokračujeme s užívaním 30 kvapiek denne. Nasleduje 14 dní pauza, po ktorej pokračujeme v užívaní 3x denne 10 kvapiek, do spotrebovania prvej fľaštičky a pokračujeme v užívaní 3x denne 10 kvapiek s druhou fľaštičkou. Kúru je možné vykonávať 2x ročne a to využitím 2–3 fľaštičiek, alebo podľa potreby. Po očiste je vhodné ďalej pokračovať s produktmi na harmonizáciu črevného traktu Gut protect, alebo Digest plus as probiotikami Probiomix na posilnenie mikrobioty.

Upozornenie: Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí.